اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

۶ ویژگی ماشین لباسشویی دوو برای تمیزی لباس‌ها✔

ماشین لباسشویی دوو

آشنایی با قابلیت ها و ویژگی های ماشین لباسشویی دوو برای اشخاصی که به پاکیزگی لباس‌ها اهمیت میدهند بسیار مهم است .برنامه‌های مختلف یک ماشین لباسشویی دوو می‌تواند به ‌شما در شستشوی بهداشتی‌ و تمیزتر کمک نماید. به‌ عنوان مثال، شستشوی پیراهن سفید همیشه حساسیت‌های خاص خودش را خواهد داشت و اکثر ما انتظار داریم تا در پایان شستشو، این لباس‌ها را مانند روز اول، بدون کوچکترین اثری از لکه مشاهده کنیم.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
 

اگر به دنبال شستشوی بهداشتی لباس‌ها با بهترین برنامه و تکنولوژی میباشید، برای آشنایی با امکانات مختلف ماشین لباسشویی های دوو تا انتهای این مقاله با ما باشید.
 

معرفی ۶ ویژگی ماشین لباسشویی‌ دوو

 

انجام عملیات میکروب‌زدایی، شستشو و آبکشی کامل لباس‌ها به طوری که به الیاف و پارچه لباس‎‌ها هیچ گونه آسیبی نباید برساند و همچنین نرم‌ و لطیف‌تر شدن لباس‌ها از جمله نتایج انجام یک برنامه کامل شستشو با ماشین لباسشویی هایی است که دوو به ‌منظور راحتی مصرف‌کننده امکانات متفاوتی را در آن‌ها طراحی و پیاده‌سازی نموده ‌. در ادامه ۶ قابلیت ماشین لباسشویی دوو برای تمیزتر شدن لباس‌ها را به طور کامل برایتان معرفی می نماییم.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]بهترین لوازم خانگی  و نازلترین قیمت در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 

 

حباب ساز و افزایش کارایی شوینده‌ها ماشین لباسشویی دوو

 

با استفاده از قابلیت حباب ساز و افزایش کارایی شوینده‌ها، ماشین لباسشویی دوو می‌توانند آب را بسیار بهتر با مواد شوینده ترکیب نمایند. بنابراین هر گونه چرک و کثیفی را به طور کامل از لباس‌ها پاک خواهند کرد. این تکنولوژی فشار سطح آب را کاهش داده. در نهایت با دمای آب کم‌تر، به شستشوی بهتر لباس‌ها خواهد پرداخت.
 

ویژگی حباب ساز ترکیب آب و شوینده، می‌تواند به طور کامل به الیاف لباس‌ها نفوذ و هرگونه لک‌های کهنه و قدیمی را از لباس‎‌ها پاک نماید. با استفاده از این تکنولوژی با خیال آسوده نسبت به تمیزی و حفظ کیفیت، می‌توانید لباس‌های خود را در ماشین لباسشویی دوو قرار بدهید.
 

از بارزترین مزایای قابلیت حباب ساز و افزایش کارایی شوینده‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

🔴مخلوط شدن سریع آب با مواد شوینده
⚫پایین آمدن مصرف انرژی و آب
🔴توانایی پاک کنندگی خیلی بالا
⚫قابلیت شست و شوی لباس‌ها در آب سرد و دمای پایین
🔴بالا بودن کیفیت شست و شوی لباس‌ها
⚫حفاظت از کیفیت و فرم لباس‌ها برای شست و شو در دمای پایین
 

ویژگی نانو سیلور و میکروب زدایی در ماشین لباسشویی دوو

 

به‌وسیله عملکرد ویژگی نانو سیلور و میکروب زدایی هنگام شست و شو یون‌های نقره در آب آزاد می گردد. به همین‌‌ علت ماشین لباسشویی دوو، عملیات ضدعفونی و میکروب کشی لباس‌ها را تا ۹/۹۹ درصد به طور کامل انجام خواهد داد. با این ویژگی می‌توانید به‌ سادگی از ماشین لباسشویی دوو برای شست و شوی لباس کودکان و نوزادن استفاده نمایید.
 

از بارزترین مزایای قابلیت نانو سیلور و میکروب زدایی در ماشین لباسشویی دوو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

🟥از بین رفتن هرگونه کثیفی و باکتری در لباس‌ها
⬛از بین رفتن بوی بد لباس‌ها و ماشین لباسشویی
🟥صرفه جویی و کاهش مصرف برق
⬛بالا بردن کیفیت شست و شوی لباس‌ها
🟥ضدعفونی نمودن کامل لباس‌ها
⬛افزایش طول عمر دیگ‌های ماشین لباسشویی

 
 

ماشین لباسشویی دوو
 

اسپری آب ماشین لباسشویی دوو برای شست و شوی بهتر لباس ها

 

با این سیستم عملکردی، آب و مواد شوینده به طور عمقی داخل لباس‌ها نفوذ می کنند. از این‌رو هرگونه چرک و کثیفی از لباس‌ها پاک می گردد. البته سیستم اسپری آب و مواد شوینده در هنگام شست و شو به الیاف طبیعی لباس‌ها هیچ گونه آسیبی نخواهند رساند.
 

از بارزترین ویژگی های سیستم اسپری آب و مواد شوینده می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

☑افزایش عملکرد و کیفیت شست و شوی لباس‌ها
☑صرفه جویی در مصرف برق و شست و شوی لباس‌ها
☑نفوذ عمقی آب و مواد شوینده به لباس‌ها
☑جلوگیری از صدمه زدن به لباس‌ها
☑اسپری آب پاش ماشین لباسشویی
 

قابلیت شست و شوی ضد حساسیت

 

ویژگی شست و شوی ضد حساسیت در ماشین لباسشویی دوو ، هرگونه مواد حساسیت زا در لباس‌ها را از بین خواهد برد. در نتیجه می‌توانید با خیال آسوده تمام لباس‌های بیماران، افراد دارای پوست حساس و کودکان را در ماشین لباسشویی دوو قرار بدهید.
 

بارزترین مزیت قابلیت شست و شوی ضد حساسیت، نگه داشتن آب در دمای بالا و قابلیت فناوری بخار میباشد.
 

شست و شوی پرقدرت برای لباس‌ها

 

با استفاده از این قابلیت ها ، ماشین لباسشویی دوو ، عملیات شست و شو را چندین بار انجام خواهد داد. از بارزترین مزایای سیستم شست و شو قوی می‌توان اشاره نمود به:
 

✅شست و شوی بهتر و پرسرعت لباس ها
✅افزایش کیفیت و حفاظت الیاف طبیعی لباس‌ها
✅بهینه بودن در مصرف برق و آب
✅از بین رفتن هرگونه میکروب و آلودگی از روی لباس‌ها
 

برنامه پیش شست و شو برای تمیز نمودن لباس‌های کثیف

 

برنامه پیش شست و شو در ماشین لباسشویی دوو، برای شست و شوی بهتر لباس‌های لکه‌دار و کثیف میباشد و توصیه می نماییم از این قابلیت برای تمیز کردن لباس‌های غیرلکه‌دار استفاده نفرمایید. چون این برنامه انرژی بسیار بالایی را برای تمیز کردن لباس‌ها مصرف می نماید.
 

ماشین لباسشویی دوو

 

نکاتی برای انتخاب شوینده مناسب و دمای ایده آل برای شست و شوی لباس‌ها

 

برای شست و شوی لباس‎‌ها، تنها از پودر و مایع شست و شوی مخصوص ماشین لباسشویی اتوماتیک استفاده نمایید. چرا که پودرهای مخصوص کف کمتری را تولید کرده و موجب افزایش طول عمر دیگ ماشین لباسشویی خواهند شد.
 

در کنار شوینده، حتما از نرم کننده مخصوص لباس‌ها هم استفاده نمایید. چون نرم‌کننده لک و کثیفی لباس‌ها را زودتر از بین خواهند برد؛ اما حتما حواستان به اینکه نرم‌کننده را به طور مستقیم روی لباس‌ها نباید ریخت باشد.
 

ایده آل ترین دما برای شست و شوی لباس‌ها، ۴۰ درجه سانتی گراد میباشد ؛ اما با دقت به نوع لباس و شست و شو، دمای شست و شوی لباس‌ها قابل تغییر خواهد کرد. برای نمونه اگر لباس‌هایتان خیلی کثیف باشد ، می‌توانید از دمای ۵۰ یا ۶۰ درجه سانتی گراد استفاده نمایید.

برای خرید مایع شوینده توصیه خواهیم کرد مایع لباسشویی‌های با قابلیت حلال پذیری بسیار بالا در آب را انتخاب نمایید. چرا که به شست و شوی سریع و تمیز کردن عمقی لباس‌ها کمک می نماید.
 

برای از بین بردن لکه‌های عمیق روی لباس‌ها، می‌توانید از قرص‌های مخصوص ماشین لباسشویی دوو هم استفاده نمایید. از بارزترین مزایای قرص ماشین لباسشویی می‌توان به بالا بردن عمر مفید ماشین لباسشویی، از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی و صرفه جویی در مصرف مواد شوینده، آب، برق و … اشاره نمود.
 

اگر روی کیفیت و رنگ لباس‌ها حساسی میباشید، توصیه خواهیم کرد پودرهای مخصوصی را برای شست و شو تهیه نمایید. برای نمونه برای شست و شوی لباس‌های سفید، تنها پودر مخصوص لباس‌های سفید را تهیه نمایید.
در نهایت برای شست و شوی لباس‌های کودکان، از نرم کننده و پودرهای مخصوص کودک استفاده نمایید تا علاوه بر شست و شوی بهتر لباس‌ها، بوی مطبوع و خوشایندی را نیز در لباس‌ کودکان احساس نمایید.
 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C

 

یکی از جدیدترین سری محصولات دوو با ظرفیت ۹ کیلوگرم،ماشین لباسشویی دوو سری سنیور ۹ کیلویی مدل DWK-9000Sخواهد بود . این ماشین لباسشویی با تکنولوژی هوشمند خود ، آرامش را به خانه شما می آورد. این محصول با قابلیت افزودن لباس هنگام شستشو Add Item و سیستم هوشمند کاهش لرزش و صدا ، یکی از مدرن ترین و  عالی ترین لباسشویی های بازار محسوب می گردد.
 

لباسشویی دوو سنیور DWK-9000S دارای برچسب انرژی +++A  است  و نسبت به تمام لباسشویی ها ۶۰% تراز مصرف انرژی کمتر خواهد داشت  تا ۴۰% در مصرف آب صرفه جویی می نماید.یک قابلیت دیگر این لباسشویی قابلیت اتصال به WIFI  می باشد . سنسور شتاب‌سنج ماشین ‌لباسشویی سنیور در هر مرحله از عملیات شستشو، لرزش‌های غیر طبیعی ناشی از بالانس نبودن لباس‌ها را شناسایی خواهد کرد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-8-kg-washing-machine-model-dwk-9000s/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442

 

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۸ کیلویی مدل DWK8442 از محصولات خانواده بزرگ برند دوو  است. که با ظرفیت ۸ کیلو گرم وارد بازار شد و از موتور دایرکت درایو برخوردار میباشد . تسمه در موتور دایرکت درایو (direct drive) این مدل لباسشویی مدل DWK8442 حذف شد و موتور به صورت مستقیم به دستگاه متصل می گردد و همین امر سبب شد که لباسشویی در زمان استفاده لرزش کمتری داشته و در مصرف برق نیز صرفه جویی می گردد. شروع شستشو با تاخیر یکی از برنامه های شستشوی لباسشویی دوو میباشد این ویژگی به شما کمک خواهد کرد که شستن لباس ها را در صورت نیاز به تاخیر بیندازید تا در زمان دیگری شستن لباس ها را انجام بدهید . سیستم بخارشوی تعبیه شده در لباسشویی، آب را به بخار تبدیل کرده و باعث ضد عفونی و تمیز تر شدن لباس ها می گردد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-dwk-8442/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442[/su_button]

 

 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8542V ظرفیت ۸ کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۸ کیلویی مدل DWK-8542V یکی از محصولات جدید شرکت DAEWOO است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی Primo81 را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و به روز نموده و مدل جدید آن یعنی مدل DWK-8542Vرا روانه بازار کرده. این محصول دارای طراحی بسیار زیبا است و همچنین تلاش کردن از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری بشود و صدای کمی نیز داشته باشد. قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو زیاد میباشد و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی گردد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-primo-8-kg-washing-machine-dwk-8542v/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8542V ظرفیت ۸ کیلوگرم[/su_button]

 

 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو سری مدل DWK-7200

 

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۷ کیلویی مدل DWK-7200با درب بزرگ و طراحی زیبا یکی از جدیدترین محصولات خانواده دوو میباشد . این محصول که به فناوری جدید بخار شوی (Steam Care) مجهز میباشد، جز پر فروش ترین محصولات دوودر رده لباسشویی های دارای موتور قدرتمند میباشد. طراحی منحصر به فرد دیگ شستشو در این مدلماشین لباسشویی دوو موجب افزایش سطح تماس البسه و مواد شوینده شده و علاوه بر افزایش کیفیت شستشو، از صدمه دیدن الیاف لباس ها جلوگیری می نماید. برای درک این موضوع باید بدانیم این مدل از ماشین لباسشویی دوو هنگام شستشو، سیکل فرآیند را در چند مرحله تقسیم بندی کرده.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-7200-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو سری مدل DWK-7200[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8540V

 

یکی از محصولات جدید کمپانی DAEWOOماشینلباسشویی دوو سری پریمو وی ۸ کیلویی مدل DWK-8540V است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی ۸۵۴۰ را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده مدل جدید آن یعنی مدل DWK-8540V را روانه بازار کرده است.
 

یکی از محصولات جدید کمپانی DAEWOOماشینلباسشویی دوو سری پریمو وی ۸ کیلویی مدل DWK-8540V است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی ۸۵۴۰ را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده مدل جدید آن یعنی مدل DWK-8540V را روانه بازار کرده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-8540-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8540V[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V سفید

 

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540V یکی از محصولات جدید شرکت DAEWOO است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی Primo90 را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده و مدل جدید آن یعنی مدل DWK-9540V را روانه بازار کردند.
 

این محصول دارای طراحی بسیار زیبا میباشد و همچنین تلاش شده از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری گردد، و صدای کمی نیز داشته باشد. قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V زیاد میباشد و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی گردد.
ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540Vبا استفاده از موتورهای دایرکت درایو و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540V ، میزان ثبات افزایش داده شده و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام خواهد داد .
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-9540-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V سفید[/su_button]

 
 

🔴برای مشاهده بیشتر محصولات دوو با نازلترین قیمت وارد لینک زیر بشوید.👇

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید لوازم خانگی دوو[/su_button]

 
 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *