اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید, یخچال و فریزر

O.Oتفاوت یخچال ساید بای ساید دوو با دوقلو در چیست؟

ساید بای ساید دوو

فرق یخچال ساید بای ساید دوو با دوقلو چه میباشد ؟

 

فرق یخچال ساید بای ساید دوو با دوقلو چه میباشد ؟ این سوالی میباشد که توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان یخچال فریزر پرسیده خواهد شد. بنابراین ما قصد داریم که به آن بپردازیم. یخچال فریزرها در هر شکل و اندازه‌ای ارائه خواهند شد و هرکدام دارای قابلیت های خاص خود میباشند. همانند خرید دیگر لوازم آشپزخانه، هنگام انتخاب یخچال فریزر نیز باید جوانب گوناگونی را در نظر بگیرید مانند بالا فریزر یا پایین باشد ؟ در چه ابعادی قرار بگیرد ؟ دوقلو یا ساید بای ساید دوو باشد ؟
 

اگر شما هم قصد خواهید داشت که بدانید تفاوت یخچال ساید با دوقلو در چه میباشد؟ باید بگوییم که یخچال دوقلو و ساید بای ساید هر دو از عالی ترین گزینه‌ها برای شما میباشند . این دو در نگاه اول بسیار شبیه هم میباشند ، اما نزدیک به هم نخواهند بود یعنی در مواردی با هم فرق خواهند داشت .
 

اگر قصد دارید بهترین گزینه را انتخاب نمایید باید ابتدا هر یک از این دو گزینه را به صورت جداگانه مورد تحقیق  قرار داده تا ببینید در چه مواردی در مقایسه میباشند . ما این کار را برای شما انجام دادیم ، فقط  کافی میباشد این مقاله را تا انتها و با دقت مطالعه کنید . و همراه ما باشید تا صاحب عالی ترین انتخاب گردید.

 
 

بیشتر بخوانید :^_^خرید ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ با ساختار لوکس و حرفه ای(۲۰۲۳)

 

 

ساید بای ساید دوو
 

آشنایی با یخچال ساید بای ساید دوو

 

پیش از اینکه با فرق یخچال ساید بای ساید دوو با یخچال دوقلو دوو آشنا گرید ، بهتر میباشد هر یک را به صورت جداگانه آشنا گردید . یخچال فریزر ساید بای ساید نوعی یخچال میباشد که از دو بخش جداگانه  یکی یخچال و دیگری فریزر تشکیل شده میباشد ، اما بخش‌ها جدا از هم نخواهند بود ، یعنی در واقع بهم متصل یا چسبیده میباشند.
 

این مدل ها یکی از مطرح‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌ها در بازار یخچال میباشد ، زیرا از امکانات فوق حرفه ای و به روز تشکیل شده اند . به این ترتیب می‌تواند به تمام خواسته های هر خانه و آشپزخانه پاسخ مثبت داده شود .
 

یخچال‌های ساید بای ساید دوو دارای رنگ‌بندی متفاوت میباشند ، اما همانطور که می‌دانید رنگ یخچال در قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت و اغلب رنگ‌های سیلور یا نقره‌ای از قیمت بالاتری به نسبت رنگ سفید برخوردار میباشند . ال‌جی، سامسونگ، هیمالیا، هاردستو، پارس، هایسنس، اسنوا و همچنین دوو کمپانی های تولید کننده ساید بای ساید در ایران میباشند . در ادامه بیشتر با ویژگی های مثبت و منفی این نوع یخچال آشنا خواهید شد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 
 

ساید بای ساید دوو

 

ویژگی های یخچال ساید بای ساید دوو

 

در این قسمت یخچال ساید بای ساید را از هر جهت مورد بررسی قرار خواهیم داد، تا ویژگی های آن را به  شما ارائه بدهیم . ویژگی ها به شرح زیر میباشند ، آنها را با دقت مطالعه کنید تا فرق یخچال ساید بای ساید با یخچال دوقلو دوو را به خوبی متوجه گردید.
 

ساید بای ساید دوو  از سیستم جریان هوا چندگانه برخوردار میباشد. این سیستم، هوا را در کلیه ی نقاط یخچال به صورت یکسان به جریان در خواهد آمد و محوطه ی داخلی یخچال را یکپارچه سرد می نماید بنابراین کلیه ی محتویات یخچال برای زمان بیشتری سالم و با طراوت خواهد ماند .
 

ساید بای ساید دوو از ویژگی تنظیم دمای داخلی یخچال، قفل کودک، تنظیمات یخساز و آبسردکن برخوردار میباشد . این تنظیمات را می‌توان از طریق نمایشگر دیجیتالی که روی در یخچال تعبیه شده میباشد اجرا نمود.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1037mw-ss/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 
 

• مجهز بودن به سیستم خنک‌ کننده از دیگر ویژگی یخچال ساید بای ساید دوو میباشد . این سیستم دما و رطوبت یخچال را به خوبی کنترل می نماید .
 

ساید بای ساید دوو در بیشتر مدل‌های خود از یخساز و آبسردکن برخوردار میباشد . آبسردکن این یخچال‌ها ممکن میباشد دستی یا اتوماتیک باشد که در مدل اتوماتیک آب از طریق شلنگی که به آب شهری متصل می  باشد تامین گردد و در مدل دستی باید محفظه مناسب آب را که در فضای داخلی یخچال تعبیه گردد که از آب پر خواهد شد.
 

• این یخچال از یک سیستم بسیار پر اهمیت و جذاب دیگر به نام سیستم سوپر کول برخوردار میباشد . سوپر کول در مواقعی که غذای گرم داخل یخچال قرار خواهد داد، از بالا رفتن دمای کلی یخچال جلوگیری نموده و به سرعت دما را به حالت اولیه خود بر گردانده. این ویژگی در افزایش طول عمر دستگاه بسیار موثر میباشد .
 

• در ساخت این یخچال از فیلترهای گوناگونی به منظور از بین بردن هرگونه باکتری و بوی نامطبوع در تمام بخش‌های یخچال استفاده کرد .
 

• پر اهمیت ترین و چشمگیرترین ویژگی ساید بای ساید سیستم vacuum fresh میباشد . این سیستم در واقع نوعی محفظه جادویی در داخل یخچال میباشد که می‌تواند محتویات خود را برای زمان بیشتری تازه نگه خواهد داشت.
 

ساید بای ساید در مدل‌های قدیمی‌تر خود از دو در برخوردار میباشد اما در حال حاضر، در طرح‌ها و مدل‌های متنوع‌تری عرضه شده است مانند سه در یا چهار در
• بیشتر یخچال‌های ساید از ویژگی هایی به نام«هوم بار» برخوردار میباشند  . این محفظه در بخش داخلی درب یخچال قرار گرفته اما در آن جدا از در اصلی یخچال میباشد .

 

بیشتر بخوانید :🌬ساید بای ساید دوو ۰۰۳۶ و چالش آن (۲۰۲۳)

 

عیب های یخچال ساید بای ساید دوو 

 

یخچال‌های ساید بای ساید دوو  نیز مانند هر لوازم جانبی دیگر، در کنار تمام ویژگی های مثبت خود از معایبی هم برخوردار میباشند که پیش از خرید باید حتماً با  آنها آشنا شوید . عیب هایی چون:
 

• از آنجایی که ساید بای ساید بر خلاف یخچال‌های دوقلو، هر دو طرفش بهم چسبیده‌اند وزن بسیار بالایی خواهند داشت و این از نظر کاربران بزرگتری عیب محسوب خواهد شد چرا که آنها را با مشکل جابه جایی مواجه میشوند .
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 
 

• یخچال‌های بسیار پیشرفته ساید بای ساید از فیلترهای تصفیه آب برخوردار میباشند . گرچه این یک قابلیت مثبت محسوب خواهد شد اما متاسفانه فیلترها باید هر شش ماه یکبار تعویض گردند که این هزینه‌های هنگفتی در بر خواهند داشت.
 

• یکی دیگر از عیب های ساید بای ساید دوو ، ابعاد بزرگ آن میباشد که باز هم افراد را هنگام جابه‌جایی یا قرار دادن آن در فضای آشپزخانه دچار سختی می کند.

 

ساید بای ساید دوو

 

آشنایی با یخچال فریزر دوقلو دوو

 

در این بخش یخچال دوقلو را به شما معرفی می نماییم تا بهتر متوجه فرق یخچال ساید بای ساید با دوقلو گردید . یخچال‌های دوقلو دوو  در نگاه اول بسیار به یخچال‌های ساید بای ساید شباهت خواهند داشت اما نزدیک بهم نخواهند بود یعنی در چند مورد با هم تفاوت خواهند داشت . این یخچال‌ها هم از دو بخش جداگانه یکی فریزر و دیگری یخچال تشکیل میشوند  اما بر خلاف ساید بای ساید، دو طرف کاملاً جدا و مجز از هم عمل خواهند کرد . در ادامه با خواندن ویژگی های مثبت و منفی یخچال دوقلو دوو  بیشتر با آن آشنا گردید .
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 
 

ساید بای ساید دوو

 

جنبه های مثبت یخچال فریزر دوقلو دوو

 

در این بخش برخی از پر اهمیت ترین ویژگی  یخچال فریزر دوقلو دوو  را نام ببریم تا آسان تر بتوانید انتخاب نمایید . جنبه های مثبت شامل:
 

• جابجایی بسیار راحت تر از یخچال‌های ساید بای ساید دوو 
 

• قیمت ایده آل تر از ساید بای ساید
• فریزر بزرگ با قفسه‌های جادار
• مجهز به دو موتور جداگانه
• دوام و طول عمر بیشتر
• توانایی جدا کردن دو طرف از هم و قرار دادن آنها در مکان‌های مورد نظر
• مناسب برای خانواده‌های پر تعداد

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/deawoo-refrigerator-freeze-0020ss/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D4LR-0020[/su_button]

 
 

جنبه های منفی یخچال‌های دوقلو دوو

 

یخچال‌های دوقلو دوو  با وجود تمام ویژگی  فوق‌العاده‌ای که داراست از معایبی هم برخوردار میباشند که نیاز دانستیم شما را از وجود آنها با خبر کنیم. معایبی از جمله :
 

• از آنجایی که یخچال‌های دوقلو دوو از دو موتور جداگانه برخوردار میباشند ، بیشتر از یخچال‌های ساید بای ساید برق مصرف می نمایند.
 

• این یخچال‌ها برای آشپزخانه‌های کوچک اصلاً مناسب نخواهند بود . اگر چه می‌توان هر طرف را در مکانی جداگانه قرار بدهید اما در هر صورت این بخش‌ها در کنار هم جلوه زیبایی خواهند داشت و این را نمی‌توان انکار نمود.
 

• یخچال دوقلو در طرح‌هایی بسیار ساده و شیک از ساید بای ساید تولید شده اند .

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-d4s-0036mw-side-by-side-refrigerator/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو D4S-0036[/su_button]

 
 

فرق یخچال ساید بای ساید با دوقلو دوو

 

اگر همچنان در انتخاب خود مردد هستید و از خود می‌پرسید تفاوت یخچال ساید با دوقلو در چه میباشد ؟ بیایید یکبار دیگر آنها با هم مقایسه نماییم.
 

• قیمت یخچال‌ دوقلو پایین‌تر از ساید بای ساید میباشد .
 

• مصرف برق یخچال دوقلو دوو خیلی بالاتر از ساید بای ساید میباشد.
 

• از نظر امکانات، ساید بای ساید برنده میباشد . ساید بای ساید از امکانات خاصی از جمله : قفل کودک، فیلتر آب، سیستم جریان هوا چندگانه، یخساز، صفحه نمایشگر دیجیتالی، هوم بار و… برخوردار میباشد.
 

• از نظر  ظرفیت و فضا، یخچال دوقلو برنده میباشد . اگر همیشه با فضای کم یخچال فریزر خود روبرو میباشید پس دوقلو برای شما مناسب‌تر خواهد بود.
 

• از لحاظ زیبایی، یخچال ساید بای ساید برنده میباشد . این یخچال هر ساله با طرح‌های زیباتری روی کار امده است.
 

• از لحاظ جابجایی دوقلو برنده میباشد زیرا که یخچال و فریزر آن از هم جدا میباشند.
 

• از لحاظ رنگ، هر دو مدل یکسان میباشند . سفید، مشکی و نقره‌ای رنگ‌بندی آنها میباشد.
 

• از نظر استفاده به صورت مجزا، دوقلو برنده میباشد . به عنوان مثال می‌توان یکی را در اتاق و دیگری را در آشپزخانه قرار بدهید.
 

• از نظر سایز، ساید بای ساید برنده میباشد . ساید بای ساید فضای کمتری از آشپزخانه اشغال می نماید در حالی که دوقلو اصلاً مناسب فضاهای کوچک نمی باشد . فرق یخچال ساید بای ساید دوو  با دوقلو دوو در این مورد بسیار مهم شمرده خواهد شد.
 

 

بیشتر بخوانید :خرید ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ ✅

 
 

سخن نهایی

 

در انتهای این مقاله با توضیحاتی که در مورد یخچال ساید بای ساید و یخچال دوقلو گفتیم ، نتیجه خواهیم گرفت  هر دو نوع یخچال از مزایایی بسیار بالاتر از معایب خود برخوردار میباشند ؛ به همین علت باز هم انتخاب دشوار می گردد . اما در نهایت این شما خواهید بود که میتوانید تنها با پرسیدن چند سوال ساده از خود و اندیشیدن در مورد آنها بهترین انتخاب را انجام داده .
 

سوالاتی از جمله ، آیا واقعاً به این حجم از فریزر یخچال دوقلو نیاز خواهیم داشت ؟ کدام یک برای فضای آشپزخانه من مناسب‌تر میباشند ؟ بهتر میباشد برای راهنمایی بهتر و انتخاب یخچال مناسب خواسته هایتان، با کارشناسان فروشگاه لوازم خانگی توماکالا در ارتباط باشید.

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالافروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالاتجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توما کالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ec0e5b” size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *