اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید, یخچال و فریزر

^_^خرید ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ با ساختار لوکس و حرفه ای(۲۰۲۳)

دوو ۰۰۳۴

مشخصات خرید یخچال ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

نگاه کلی

 

تولیدات برند دوو همواره طرفداران خاص خود را خواهد داشت و کیفیت بی نظیر را به خریداران عرضه خواهد کرد.
 

یخچال های ساید بای ساید دوو از جمله مدل های این شرکت میباشند که کیفیت بی نظیر را همراه با امکانات خاص به خریداران ارائه خواهد کرد. سری پرایم در این برند از جمله محصولاتی میباشند که کیفیت و کارایی بالایی را عرضه می کنند. دوو ۰۰۳۴ یکی از مطلوب ترین محصولات این سری میباشد که امکانات بی نظیری را با ظاهری لوکس ارائه نموده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 
 

نقد و بررسی ساختار کلی دوو ۰۰۳۴

 

یخچال ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ مدلی با ساختار لوکس و حرفه ای میباشد که با امکانات خاص خود توان رقابت با مدل های تولید شده در سایر برندهای نیک نام  را داراست. این مدل دوو ۰۰۳۴ به علت قیمت اقتصادی با در نظر گرفتن به امکانات عالی که داراست مورد نظر خریداران زیادی قرار گرفته میباشد . این ساید بای ساید ۳۴ فوت برای کاربرانی که قصد خرید محصولی با گنجایش فضایی  فراوان را خواهند داشت بسیار ایده آل خواهد بود.
 

این محصول دوو ۰۰۳۴ در رنگ های سفید و نقره ای تولید شده میباشد تا بتوانید آن را به سادگی با سایر لوازم آشپزخانه ی خود ست کنید و نمایی شیک را در خانه ی خود ایجاد نمایید. طراحی دور این دور این محصول علاوه بر ایجاد جلوه ای شیک و لوکس ، امکان در اختیار داشتن فضای زیادی برای ذخیره سازی مواد غذایی و همچنین کاهش از بین رفتن انرژی را نیز فراهم می نماید.
 

پنل نمایشگر لمسی این محصول  دوو ۰۰۳۴ تنظیمات را به سادگی برای شما فراهم می نماید. مدل دوو ۰۰۳۴ مجهز به  آبریز و یخساز اتوماتیک است و همچنین توانایی اتصال به آب شهری را نیز داراست . با داشتن فیلتر تصفیه آب در مسیر ورود آب به محفظه از سلامت و خنکی همیشگی آب و یخ با این محصول لذت خواهید برد. میزان نویز و سر و صدا در این محصول دوو ۰۰۳۴ به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده تا فضایی لذت بخش را در آشپزخانه ی خود تجربه کنید.
 

کمپرسور اینورتر دیجیتال را در این محصول دوو ۰۰۳۴ می توان از برترین ویژگی های آن به حساب آورد، زیرا به صورت مستقیم بر روی عملکرد این محصول تاثیر می گذارد و همچنین میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد. این محصول بدون برفک دوو همچنین دارای سیستم آرام بند درب ها خواهد بود تا بدون هیچ صدمه و یا لرزش در مواد غذایی داخل درب ها، بسته گردد.
 

طبقات موجود در محفظه ی یخچال و فریزر دوو ۰۰۳۴ با ساختار شیشه ی بدون فریم طراحی شده است . در ادامه ی این پست امکانات ساید دوو ۰۰۳۴ را مورد تحقیق و بررسی دقیق تر قرار می دهیم تا با اطمینان بیشتری نسبت به خرید ساید بای ساید اقدام کنید.
 

 

بیشتر بخوانید :خرید ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ ✅

 
 

دوو ۰۰۳۴

 

طراحی لوکس با سرمایش عالی در ساید دوو ۰۰۳۴

 

به کارگیری طراحی شیک و چشم نواز در دوو ۰۰۳۴ موجب خواهد شد تا این مدل با امکانات حرفه ای خود ، نمایی لوکس و شیک را به خانه شما نیز به ارمغان بیاورد. این محصول در دسته بندی مدل های سه درب با طراحی درب سوم با ویژگی Metal Cooling میباشد . ساختار استیل این درب میزان از بین رفتن انرژی را به حداقل خواهد رساند و سرما را در سراسر محفظه بازتاب خواهد نمود.

 

این ساختار و طراحی لوکس و هوشمندانه موجب کاهش از بین رفتن انرژی و افزایش بازدهی محصول دوو ۰۰۳۴ و همچنین حفظ ارزش و کیفیت مواد غذایی به مدت طولانی تر می باشد . سیستم آرام بند این درب ها، سلامت آن ها را به مدت بالا تضمین می کند . درب سمت راست این محصول دوو ۰۰۳۴  برای دسترسی به فریزر طراحی شده که طراحی دور این دور آن نیز بر روی همین درب پیاده شده .

 

درب سمت چپ نیز که امکانات بسیاری  را بر روی خود داراست ، امکان دسترسی شما را به فضای داخلی فریزر فراهم می کند. دکمه های لمسی موجود امکان تنظیم دمای داخلی یخچال و فریزر را فراهم کند ؛ تنظیمات دیگر از جمله متوقف نمودن آلارم هشدار، فعال سازی قفل کودک و … نیز بر روی این پنل نمایشگر موجود میباشد. بر روی این درب همچنین یخساز و آبریز موجود میباشند تا در کمترین زمان به آن ها دسترسی پیدا نمایید.

 

دوو ۰۰۳۴

 

کمپرسور اینورتر دیجیتال دوو ۰۰۳۴

 

یخچال ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز می باشد . اما این سوال پیش خواهد آمد که این موتور چه امکانات و ویژگی هایی  را برای این محصول به همراه دارد ؟ این سری از کمپرسورها در اکثر محصولات جدید انواع برندهای سازنده مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین مورد توجه تعداد زیادی از کاربران و مصرف کنندگان نیز قرار می گیرد.
 

از پر اهمیت ترین ویژگی هایی که این کمپرسور پرقدرت به همراه خواهد داشت، می توان به توانایی صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره نمود. کمپرسور در هنگام عملکرد به صورت کامل روشن و یا خاموش می باشد، بلکه با دقت به میزان سرمای مورد نیاز و تامین آن در بخش های یخچال و فریزر سرعت عملکرد را تنظیم می کند. از آنجایی که اکثر مصرف انرژی در هنگام روشن کردن و شروع به کار مجدد صرف می گردد، میزان مصرف انرژی در این یخچال ساید دوو ۰۰۳۴ به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت.

 

کاهش میزان قطعات سازنده، سطح اصطکاک آن ها را به حداقل خواهد رساند. این امر موجب می گردد که میزان تولید صدا کاهش پیدا کند . البته سیستم کاهش صدای مزاحم نیز بر روی این محصول از سطح صدای تولیدی توسط مدل دوو ۰۰۳۴ کاهش خواهد داد. همچنین میزان طول عمر قطعات و در نهایت موتور نیز افزایش پیدا می کند.

 

در کل این کمپرسور پرقدرت  علاوه بر افزایش کارایی و کیفیت این محصول دوو ۰۰۳۴، به میزان ۴۵ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. ضمانت سلامت ۱۰ سال موتور، به همراه سطح سر و صدا پایین و همچنین کلاس مصرف انرژی A+ از دیگر ویژگی هایی میباشد که به واسطه ی این موتور در یخچال ساید دوو قابل دسترسی میباشد.
 

 

بیشتر بخوانید :🎏قابلیت های ساید بای ساید دوو مدل ۳۳۴۰

 

 
 

دوو ۰۰۳۴

 

سیستم فاقد برفک دوو ۰۰۳۴

 

در سال های اخیر بیشتر محصولاتی که تولید شده میباشند به ویژگی بدون برفک مجهز می باشند که یخچال ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ نیز از این قضیه مستثنی نخواهد بود . کارایی این ویژگی به گونه ای میباشد که سیستم سرمایش این یخچال ساید بای ساید بلورهای یخ تولید می کند که در محفظه آن را جمع آوری می نماید و سرمای ذخیره شده در آن را به موتور انتقال داده می شود تا برای خنک کردن محفظه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 

با این وجود علاوه بر اینکه در محفظه بلورهای یخ جمع نخواهد شد و ایجاد برفک نمی کند ، میزان مصرف انرژی را نیز تا حدی کاهش می دهد . با وجود این ویژگی ماندگاری بیشتر مواد غذایی نیز تضمین خواهد شد تا آن ها را برای مدت بیشتری با سلامت کامل و حفظ کامل سلامتی و ارزش مواد غذایی مصرف کنید.

 
 

دوو ۰۰۳۴

 

مجهز به سیستم سرمایشی Digital cooling

 

برند بزرگ دوو در مدل دوو ۰۰۳۴ سنسورهای کنترل دما را در سرتاسر محفظه داخلی و همچنین بخش خارجی قرار می دهد. این سنسورها به فناوری Digital cooling کمک خواهد کرد تا سرمایش را به صورت مناسب در تمامی بخش ها تنظیم نماید. دمای داخلی و خارجی این محصول دوو ۰۰۳۴  توسط سنسورها سنجیده خواهند شد و سپس اطلاعات دریافتی به کمپرسور انتقال داده میشود.
 

کمپرسور این داده ها را تحلیل نموده و به صورت بهینه دمای مورد نیاز داخلی را تامین می کند . ویژگی های این سیستم سرمایشی نشان از مصرف پایین تر این محصول در فصل های سرد سال داراست ، اما در فصل های گرم لازم کمپرسور فعالیت بیشتری برای سرد نگه داشتن محفظه ها انجام داده. این عملکرد نیز تا حدودی بر روی مصرف انرژی پایین این محصول تاثیر می گذارد.
 

با وجود این سیستم خنک سازی هوشمند که با نام سیستم سرمایش الکترونیک نیز شناخته خواهد شد، دمای متعادل و متناسب با مواد غذایی کمک خواهد کرد تا انواع میوه و سبزی و مواد غذایی گوناگون برای مدت طولانی سالم و تازه  باقی خواهند ماند.

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 
 

دوو ۰۰۳۴

 

لامپ LED با روشنایی و مصرف انرژی ویژه

 

محفظه های داخلی یخچال و فریزر دوو ۰۰۳۴ به لامپ LED مجهز می باشد . این سیستم روشنایی کارایی و کیفیت بالا را ارائه خواهد نمود . میزان روشنایی این لامپ بسیار بالا است و امکان مشاهده ی کلیه ی مواد غذایی و خوراکی ها در هر دو محفظه فراهم می باشد. این لامپ با وجود روشنایی بسیارش ، میزان مصرف انرژی پایینی خواهد داشت .
 

میزان گرمای تولید شده از این لامپ نیز پایین است ، در نهایت میزان دمای محفظه را بالا نمی برد تا کمپرسور مجبور به فعالیت بیشتر و با سرعت بالاتر گردد. این دو دلیل برای توجیه و استفاده مناسب دوو از لامپ LED  را ثابت می نماید.

 

بیشتر بخوانید :🎁ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷ شیک ترین محصول دوو

 
 

دوو ۰۰۳۴

 

تشریحی کلی از محوطه ی داخلی یخچال و فریزر

 

تا حدودی امکانات یخچال و فریزر دوو ۰۰۳۴ مورد بررسی قرار دادیم ؛ حال با ارائه ی نمایی کلی از محفظه تصمیم داریم که آیا این میزان فضا برای شما کافیمیباشد یا خیر؟ محفظه داخلی یخچال این محصول دارای ۵ طبقه میباشد و همچنین در این بخش ۲ کشو نیز قرار می گیرد . طراحی دور این دور در این بخش ۹% فضای بیشتر را در اختیار شما خواهد گذاشت و این امکان را به شما خواهد داد تا مواد غذایی و نوشیدنی های پر مصرف با حجم کم را در این بخش جای بگیرند.
 

در بخش فریزر نیز ۳ طبقه و ۳ کشو قرار میگیرد  تا مواد غذایی و خوراکی ها را به صورت منظم در آن چیدمان کنید . در این قسمت همچنین بر روی درب محفظه هایی قرار گرفته شده تا مواد غذایی کم حجم و با وزن کمتر را در آن بگذارید . محفظه آب و یخ در این بخش قرار گرفته و بخشی از این فضا را به خود اختصاص خواهد داد؛ البته این محفظه تا حد امکان فشرده شده میباشد تا مواد غذایی بیشتری را در فریزر بگذارید .
 

امکان اتصال به آب شهری تا حدی در این افزایش حجم کمک کننده می باشد . طبقات شیشه ای بدون فریم در هر دو بخش از این محصول دوو ۰۰۳۴ ، مسئولیت جدا سازی بخش ها را بر عهده دارند  و با استحکام و توان بالا انواع خوراکی ها را بدون لغزش بر روی خود نگه می دارند.

 

در نهایت 

 

در صورتی که قصد خرید یخچال ساید بای ساید از برند دوو را خواهید داشت ، مدل دوو ۰۰۳۴ یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای شما می باشد.
 

این مدل دوو ۰۰۳۴ لوکس و حرفه ای امکاناتی بی نظیری را در خود گنجانده و با دقت به ویژگیهایی که ارائه داده است از قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد . یخچال ساید بای ساید دوو ۰۰۳۶ از دیگر مدل های موجود میباشد که از قیمت پایین تر و اقتصادی تری برخوردار میباشد و با ظاهری شیک و متفاوت تولید و عرضه شده میباشد .

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#61c409″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالافروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالاتجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توما کالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#c41809″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *