اتاق خبر توماکالا, راهنمای خرید, یخچال و فریزر

خرید بهترین یخچال و فریزر دوو + انواع +ویژگی ها

خرید بهترین یخچال و فریزر دوو + انواع +ویژگی ها

بهترین و محبوب‌ترین یخچال و فریزرهای دوو سال ۲۰۲۱


دوو الکترونیک

کمپانی دوو رقیب سر‌سخت‌ ال‌جی و الکترو استیل‌ دو شرکت تولید‌ کننده بزرگ‌ لوازم خانگی محسوب خواهد شد . کمپانی دوو محصولات‌ متنوعی از قبیل لوازم صوتی تصویری ، و محصولات‌ آشپزخانه مانند یخچال فریزر ، لباسشویی ، ظرفشویی و اجاق‌ گاز خرید به فروش خواهد رساند .

قیمتها به صورت روزمره آپدیت میشوند میتوانید جهت خرید بهترین یخچال و فریزر دوو مطلوب و اطلاع از از قیمت‌ها‌ و مقایسه‌ قیمت نمایندگیهای فروش در ایران قیمت‌ کالاهای دوو الکترونیک مورد‌نظر‌ را بررسی‌ کرده و با رضایتمندی بیشتر خرید‌ خود را انجام بنمایید.

فروشگاه توما کالا به عنوان نماینده‌ رسمی گروه انتخاب و برند دوو ، جدیدترین محصولات دوو را با قیمت شرکتی و ضمانت‌ نامه‌ ۲۴ ماهه عرضه می نماید .فروشگاه توماکالا به عنوان تخصصی ترین مرکز‌ فروش لوازم‌ خانگی ، انواع‌ محصولات دوو خرید بهترین یخچال و فریزر دوو را با گارانتی معتبر‌ و پایین ترین قیمت‌ بازار‌ به فروش خواهد رساند .

 

 

خرید بهترین یخچال و فریزر دوو در مدل ها و سایز‌های متعدد تولید شده‌اند . این نشان تولیدکننده یخچالهای فریزر بالا‌ ، فریزر پایین ، یخچالهای دوقلو و یخچالهای تک کوچک‌ خواهد بود . دوو حداکثر تلاش‌ خویش را در جهت‌ تولید‌ یخچال با بهترین تکنولوژی‌ به کار‌ گرفته می باشد .

بهترین و محبوب‌ترین یخچال و فریزرهای دوو سال 2021

برای اطلاع‌ از تکنولوژی‌ و ویژگی‌ خاص‌ و قیمت یخچال دوو از اطلاعات گردآوری گشته در جدول بهره برداری نمایید ، و بر روی مدل یخچال مورد‌ پسندتان کلیک نمایید‌ . سامانه سرمایش‌ سه بعدی ، سیستم Nano Silver و سیستم‌ فیلتر‌ Hygienic از جمله تکنولوژی‌های‌ پیاده شد در خرید بهترین یخچال و فریزر دوو میباشند .

 

 


برای آگاهی از راهنمای کلی خرید بهترین یخچال و فریزر دوو به مطلب راهنمای خرید یخچال و فریزر در وبلاگ توماکالا مراجعه نمایید .

شرکت‌‌های‌ معتبر‌ و خوش‌نام لوازم‌ خانگی‌ در ساختن لوازم‌ خانگی ، یخچال و فریزرهای خود‌ را در سبک‌های متنوعی طراحی‌ و تولید‌ می نمایند .خرید بهترین یخچال و فریزر دوو با سایز‌های کوچک‌ یکی از گزینه‌های خوب برای آشپزخانه‌های کوچک‌تر محسوب‌ خواهند شد . یخچال و فریزر دوو با ابعاد جمع‌وجور و فناوری‌‌های‌ سرمایشی عالی به بازار عرضه‌ گشته است .

 

 

 

 مدل‌های مختلف بخرید بهترین یخچال و فریزر دوو

مدل‌های مختلف بخرید بهترین یخچال و فریزر دوو

خرید بهترین یخچال و فریزر دوو از سبک‌ سایدبای‌ساید گرفته تا مدل‌های دوقلو‌ ، هتلی و… کاربرد خاص خود را خواهندداشت و هر کدام‌ برای دکوراسیون و آشپزخانه‌ی خاصی مناسب می باشند . با این وجود سبک‌ طراحی‌ بالا و پایین درب هنوز طرفداران خویش را خواهد داشت .

 


دوو ، (به کره‌ای : 대우 ، به انگلیسی : Daewoo) شرکت خوشه‌ای کره‌ای می باشد ، که در تاریخچه ۲۲ مارس ۱۹۶۷ توسط‌ کیم وو چونگ ، در شهر سئول تأسیس شده است . نام‌ کمپانی دوو از دو قسمت (Dae) که در زبان کره‌ای ، به مفهوم عالی و (woo) که از نام‌ بنیانگذار این کمپانی گرفته شده‌است .

تا پیش از بحران‌ مالی آسیا‌ در سال ۱۹۹۷ ، کمپانی دوو ، پس از هیوندای ، دومین کمپانی بزرگ در سرزمین کره‌ جنوبی محسوب‌ میگشت .[۱] شرکت های سامسونگ و ال‌جی گروپ هم ، در رتبه‌‌های‌ سوم و چهارم قرار داشتند . کمپانی دوو دارای بیش از ۲۰ کمپانی تابعه و زیرمجموعه می باشد ، که بعضی از آنها امروزه به عنوان کمپانی های مستقل ، در نمودار های مختلف صنعتی ، فعالیت‌ می کنند.

 

معرفی بهترین یخچال و فریزر‌های دوو


معرفی بهترین یخچال و فریزر‌های دوو

 


یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل‌ D4 S -2915 SS


یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل‌ D4 S -2915 SS از جمله خروجی‌‌های‌ با دوام کمپانی دوو خواهد بود که میتوانید یک عمر از آن با خیال‌ آسوده از آن استفاده نمایید.خرید یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4 S -2915 SS یکی از محصولاتی است که می‌توان با خیالی‌ راحت از آن برای مدت‌‌ها‌ استفاده های مفیدی نمود . این یخچال دارای برفک‌زدایی نوفراست است که جز فناوری‌های جدید برفک زدایی به شمار می‌شود .

 

 

ویژگی‌‌های‌ محصول‌

اخطار باز‌ماندن‌ درب : خیر
گنجایش‌ کل‌به‌ فوت : ۳۲
آبسردکن : بله
یخساز اتومات (آب شهری) : ندارد
یخساز نیمه‌ اتوماتیک (منبع آب) : ندارد
نوع‌ مقاومت در برابر برفک : نوفراست
محدوده گنجایش‌ کل‌به‌ لیتر : بیشتر از ۷۰۰ لیتر
فیلتر‌ تصفیه‌ آب : ندارد
امکان‌ باز شدن درب از هر دو سمت‌ : ندارد
نمایشگر : دارد‌

 

فریزر و یخچال ساید بای ساید دوو مدل‌ DES -2915 W


از نکات قابل توجه‌ محصولات سری پارامو دوو بایست به کمپرسور هوشمند ، سامانه‌ سرمایش پیشرفته‌ و مصرف‌ انرژی کم آن اشاره نمود .سامانه کنترل‌ سرمایش الکترونیک Digital Coolingاین سامانه‌ مجهز به حسگر های کنترل دمایی است که دما را داخل‌ و بیرون‌ یخچال تشخیص‌ داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل‌ می نماید .

فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان‌ دمـای داخلـی‌ یخچـال را بـه‌ حداقـل‌ می‌رسـاند ، در نهایت مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان‌ طولانی‌تـری سـالم و تازه باقـی‌ خواهند ماند .

کمپرسور اینورتر دیجیتال -مدیریت هوشمند انرژینشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه‌ معنــای % ۲۵ مصــرف‌ کمتــر نسـبت بـه‌ بهتریـن سـطح مصرف یعنـی A می باشد و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده‌ با خرید بهترین یخچال و فریزر دوو خواهد بود .


ویژگی‌های محصول‌

اخطار باز ماندن‌ درب : بله
آبسردکن : بله
یخساز خودکار (آب شهری) : دارد
یخساز نیمه‌ اتوماتیک (منبع آب) : ندارد
نوع مقاومت‌ در برابر‌ برفک : نوفراست
محدوده گنجایش کل‌به‌ لیتر : ۵۵۱ تا ۷۰۰
فیلتر‌ تصفیه آب : دارد
امکان‌ باز شدن‌ درها از هر دو طرف : دارد
نمایشگر : ندارد

 


یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل‌ D4 S -3340 SS


حجم‌ و گنجایش‌ یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4 S -3340 SS به اندازه‌ای خواهد بود که خانواده‌‌های‌ ۲ الی ۷ نفر به‌راحتی بتوانند از آن بهره برداری کنند .از قابلیت‌های این خرید بهترین یخچال و فریزر دوو می‌توان به سیستم انجماد سریع فریزر ، سیستم خنک کننده سریع ، فیلتر‌ تصفیه‌ آب ، سامانه بار خانگی‌ با تکنولوژی‌ جدید‌ ، سیستم خنک‌کننده یکنواخت و لامپ‌های LED اشاره‌ داشت .

که هریک از این موارد‌ کیفیت‌ کاری‌ این وسیله‌ حیاتی و ارزشمند‌ در خانه را بالاتر خواهد برد .یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4 S -3340 SS یکی از محبوب‌ترین یخچال و فریزرهای کمپانی دوو می باشد .

 

 

ویژگی‌‌های‌ محصول‌

اخطار باز‌ماندن‌
درب :
بله
گنجایش کل به فوت : ۳۲
یخساز خودکار (آب شهری) :
یخساز نیمه خودکار (منبع آب) :
دارد‌
نوع‌ استقامت در برابر‌ برفک : نوفراست
محدوده‌ گنجایش کل‌به‌ لیتر : بیشتر از ۷۰۰ لیتر
فیلتر‌ تصفیه‌ آب : ندارد
امکان‌ باز‌شدن‌ درها از هر دو سمت : ندارد
نمایشگر : دارد

 


یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2 S -1037 SS


یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل‌ D2 S -1037 SS از گروه‌ یخچال‌ و فریزرهای سایدبای‌ساید بسیار پرفروش کمپانی « دوو » می باشد. شرکت دوو در این مدل‌ از سامانه‌ کنترل‌ سیستم خنک‌کننده الکترونیک استفاده‌ نموده است . از دیگر خصوصیت های بارز این یخچال می‌توان به سیستم خنک‌کننده سریع‌ یخچال ، سامانه‌ سیستم خنک‌کننده سریع‌ فریزر ، بوزدایی ، تصفیه هوا‌ و پاکسازی با فیلتر‌ سه لایه‌ اشاره‌ نمود.

 

 

خصوصیت های محصول‌

اخطار باز‌ماندن‌ درب : بله
آبسردکن : بله
یخساز خودکار (آب شهری) : دارا است
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : دارا است
محدوده‌ گنجایش‌ کل‌به‌ لیتر : بیشتر از ۷۰۰ لیتر
فیلتر‌ تصفیه‌ آب : ندارد
امکان باز‌شدن‌ درب از هر دو سمت‌ : ندارد
نمایشگر : دارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *