اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

💎معرفی بهترین ساید بای ساید دوو(۲۰۲۳)

ساید بای ساید دوو

کمپرسور Digital Inverter

 

سیاست ساخت یخچال فریزر های ساید بای ساید پرایم دو درب بزرگ، مصرف بهینه انرژی میباشد. کمپرسور اینورتر دیجیتال به کار رفته شده در این یخچال، میزان مصرف انرژی را تا ۲۳ درصد کاهش میدهد. عملکرد این قطعه بر اساس نوسان دمای درون یخچال تنظیم می گردد و سبب حفظ دمای محفظه یخچال فریزر خواهد شد. کاهش هزینه مصرف انرژی ارمغان این تکنولوژی در سری پرایم میباشد.

 

ساید بای ساید دوو
 

سامانه کنترل سرمایش دیجیتال(Digital cooling)

 

این سامانه مجهز به سنسور دمایی است که دمای داخل محیط یخچال فریزر را اندازه گیری کرده و داده ها را به پردازشگر الکترونیکی مرکزی ارسال می کند تا این پردازشگر عملکرد کمپرسور را در بهینه ترین حالت قرار دهد و سرمایش یکنواختی را در یخچال ایجاد کند. در نتیجه مواد غذایی برای مدت بیشتری سالم می مانند.

 

ساید بای ساید دوو
 

سامانه بار خانگی(همراه با سامانه سرمایش فلزی
Home Bar with Metal Cooling)

 

پنل استیل بار خانگی موجب حفظ سرما و گردش آن درون محفظه می گردد. علاوه بر این در مصرف انرژی و هزینه خانوار صرفه جویی می گردد زیرا این پنل مانع از هدر رفتن انرژی خواهد شد.
 

سامانه بسته شدن خودکار درها

 

این محصول مجهز به آلارم بند هایی برای بسته شدن درب یخچال میباشد و در صورتی که درب یخچال فریزر بسته نگردد، با آلارم هشدار داده میشود.

 

ساید بای ساید دوو

 

فیلتر تصفیه هوا Fresh Max Plus

 

فیلتر هوا سه لایه Fresh Max Plus استفاده شده میباشد در این کالا، با حذف باکتری ها و بوهای نامطبوع، طعم و عطر طبیعی مواد غذایی را حفظ خواهد کرد.
 

سامانه انجماد فریزر

 

این سامانه با تسریع عملکرد انجماد و پایین آوردن دمای فریزر در کمترین زمان، موجب حفظ ارزش و شکل ظاهری مواد غذایی می گردد.
 

سامانه سرمایش یخچال

 

این ویژگی به منظور حفظ تازگی مواد غذایی، یخچال را تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می نماید. در این حالت کمپرسور به مدت ۱۵۰ دقیقه تا دمای ۴- درجه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

ساید بای ساید دوو

 

نمایشگر لمسی LED

 

شما می توانید عملکرد دستگاه را با نمایشگر لمسی کنترل کنید و مواردی مثل زمان تعویض فیلتر را مشاهده نمایید.
 

طبقات شیشه‌ای بدون قاب

 

طبقات یخچال فریزر پرایم دو درب بزرگ، ضد شوک حرارتی میباشد و در عین زیبایی، پاکسازی آن آسان تر میباشد.
 

روشنایی با لامپ LED

 

لامپ های LED به کار رفته شده در یخچال و فریزر به علت نور آبی رنگی که داراست، گرمای کمتری تولید نموده و موجب  حفظ تازگی مواد غذایی می گردند.
 
 

بیشتر بخوانید :☑راهنمای خرید یخچال و فریزر و ساید بای ساید دوو

 
 

فضای بیشتر ذخیره سازی

 

با داشتن محفظه های نگهداری جادار، یخچال پرایم دو درب بزرگ امکان نگهداری مواد غذایی بیشتری را نسبت به سایر یخچال ها فراهم می نماید.

 

ساید بای ساید دوو

 

معرفی ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS

 

ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS از گروه ساید بای ساید پرطرفدار کمپانی دوو میباشد که گارانتی آن را شرکت انتخاب سرویس بر عهده گرفته است.این مدل دارای سامانه کنترل سرمایش الکترونیک میباشد و نیز سنسور های کنترل دمایی داره که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص می دهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل مینماید.
 

کمپانی دوویکی از معروف ترین شرکت های تولید لوازم خانگی میباشد که بعد از تحریم ها نیز فعالیت خود را در ایران ادامه داد.ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS پنل هوم بار داره که باعث خواهد شد  هوا و خنکی داخل یخچال حفظ گردد و مواد غذایی و نوشیدنی و…سالم تر بمانند.

 

اگر علاقمند به استفاده از جدیدترین یخچال ساید بای ساید دوو سری پرایم دو درب D2S-1037MWمیباشید ، می توانید با بهره گیری از ساید بای ساید های سری فرشلند (Freshland) دوو (Daewoo) تمامی نیازهای خود را جهت حفظ سلامت تغذیه و افزایش شادابی افراد خانواده برطرف کنید .
 

یخچال فریزرهای ساید بای ساید خانواده فرشلند (Freshland) با مدل های پرایم (Prime) دو درب و سه درب به روزترین عضو خانواده دوو  هستند .
 
 

بیشتر بخوانید :🤔اصول و نکات مهم نگهداری یخچال و فریزر و ساید بای ساید دوو

 
 

ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS دو درب با گنجایش ۳۷ فوت و در رنگ های سفید متالیک و استیل عرضه خواهد شد .
 

این ساید با استفاده از سامانه هوشمند الکترونیک خود دمای فضای داخلی و بیرونی یخچال فریز را مورد بررسی قرار خواهد داد و نتایج حاصل از پردازش داده آنرا جهت حفظ عملکرد بهینه به کمپرسور ارائه خواهد داد.
ساید بای ساید دوو با به کارگیری سامانه هوشمند کنترل سرمایش و محفظه تازه نگه دارنده خود، مواد غذایی را برای مدت زمان بیشتری سالم نگه خواهد داشت.
 

ویژگی های مختلف ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SSهمچون بهره گیری از فیلتر هوا سه لایه با فن مکش قدرتمند، طبقات شیشه ای مقاوم، آرام بندهای اتوماتیک درب، گردش هوای چندگانه و مدیریت هوشمند انرژی در کنار کمپرسور اینورتر دیجیتال موجب شده تا در هر شرایطی استفاده از محصولات خانواده فرشلند دوودلپذیر و مطمئن گردد.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1037mw-ss/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 

 

ساید بای ساید دوو

 

معرفی ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS

 

یخچال ساید بای ساید دوو سری پرایم ۳۲ فوت مدل D2S-3133W/SS یکی از زیباترین و با کیفیت ترین یخچال ساید بای ساید های شرکت دوو میباشد .که وارد بازار شده . مجمموعه جدید Fresh Land سری پرایم ۲ درب میباشد که از طراحی بی نظیری بهره مند میباشد و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما خواهد داد. این مدل ساید بای ساید دوو در واقع با تغییراتی نسبت به مدل قبلی یعنی ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS روانه ی بازار شده . برچسب انرژی این محصول +A است که تا حد زیادی در کاهش مصرف برق صرفه جویی می نماید.

 

از جمله قابلیت های این ساید بای ساید ۳۲ فوت دوو  مدل D2S-3133W/SS قابلیت سرمایش سریع (Rapid cooling) یخچال است. کمپرسور ساید بای ساید دوو سری پرایم دو وی ای مدل D2S-3133W/SS  قابلیت کارکرد یکسره با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه تا دمای منفی ۴ درجه را داراست.

 

این سری از انواع ساید بای ساید دوو سری پرایم مدل D2S-3133W/SS دارای سامانه ی کنترل سرمایش نیز است. به واسطه این قابلیت با تشخیص دمای بیرون از یخچال , دمای مناسب برای نگهداری هرچه بهتر مواد غذایی درون یخچال توسط کمپرسور فراهم می گردد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 

 

ساید بای ساید دوو

 

معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034

 

ساید بای ساید دوو سری پرایم ۳۲ فوتمدل D4S-0034یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی دوو میباشد که وارد بازار شده . ساید بای ساید دوو مدل Fresh Land سری پرایم ۳ درب که بصورت Door to Fresh Land میباشد . این محصول در واقع نمونه ای به روز شده از ساید بای ساید دوو مدل D2S-0034SS است که شرکت دوو روانه ی بازار نموده است. برچسب انرژی این محصول +A است.

 

که تا حد زیادی در کاهش مصرف برق صرفه جویی می نماید .یکی از مهم ترین قابلیت های یخچال های ساید بای ساید امروزی به دارا بودن درب سوم اشاره نمود. ساید بای ساید ۳۲ فوت دوو مدل D4S-0034SS نیز دارای درب سومی دارای پنل استیل است که باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی ناشی از باز و بسته کردن زیاد از حد می گردد.
 

از جمله ویژگی های انواع ساید بای ساید دوو سری پرایم می توان به سیستم Digital cooling اشاره نمود. این سیستم با دارا بودن سنسورهای خود دمای درون و بیرون یخچال را اندازه گیری می نماید و پس از تحلیل آن ,  به کمپرسور (Compressor) دمای مورد نیاز برای نگهداری هرچه بهتر مواد غذایی با توجه به دمای بیرون یخچال را اعلام می نماید.
 

نگهداری گوشت و مرغ به همراه نگه داشتن ارزش غذایی آنها یکی از مهم ترین خصوصیات هر یخچال است. از جمله ویژگی های این ساید بای ساید دوو  مدل D2S-0034SS دارا بودن محفظه ای برای  نگهداری گوشت و مرغ در دمای ثابت ۴ درجه است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d4s-0034/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#a81c21″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *