اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

👕معرفی قابلیت‌های شستشو درماشین لباسشویی کاریزمای دوو

ماشین لباسشویی کاریزمای دوو

 

قابلیت‌های شستشو درماشین لباسشویی کاریزمای دوو

 

در این مطلب قصد داریم  به معرفی برنامه‌های شستشوی ماشین‌های لباسشویی کاریزمای دوو پردازیم . ماشین لباسشویی کاریزمای دوو، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز، تجربه‌ای متفاوت از شستشوی لباس‌ها را خلق نموده و لباس‌ها مانند روز اول تمیز و پاکیزه میگردند.
 

لباسشویی کاریزمای دوو با ساختار بدنه طرح اکو، درام زمردی، تکنولوژی نانو سیلور، موتور دایرکت درایو با تراز مصرف انرژی A+++ و با داشتن ۱۵ برنامه شستشوی کابردی، آرامش و آسودگی خاطر بابت شستشویی بی‌عیب و نقص لباس‌ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#a81c21″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزمای دوو با بهره‌مندی از ۱۵ برنامه مختلف جهت شستشوی کامل لباس‌ها به شما این امکان را خواهد داد که در کنار شستشویی کامل و بی‌نقص، از الیاف لباس‌ها در هنگام فرایند شستشو محافظت می نماید. در ادامه مطلب، به معرفی و توضیح هریک از این برنامه‌ها خواهیم پرداخت:
 

برنامه‌های شستشوی Cotton و Cotton Eco ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

برای شستشوی کلیه لباس‌های کتانی و پنبه‌ای که رنگ ثابتی دارند مناسب‌ترین حالت شستشو، برنامه شستشوی Cotton است که علاوه بر شستشوی کامل لباس‌های کتانی، از الیاف این نوع لباس‌ها محافظت می نماید. حالت Cotton Eco، برای محافظت حداکثری از الیاف لباس‌های کتانی طراحی شده میباشد. علاوه بر این در هر دو حالت، از کمرنگ شدن و یا آسیب دیدن رنگ لباس‌ها جلوگیری کامل میگردد.
 

ویژگی شستشو با بخار یا Steam Care ماشین لباسشویی کاریزما

 

عالی ترین روش برای شستشوی لباس‌هایی که بیش از حد کثیف شده‌اند، شستشو با استفاده از بخار داغ میباشد. ویژگی Steam Care در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو ، این امکان را برای همه اعضای خانواده فراهم مینماید تا لباس‌های خود را به عای ترین شکل ممکن ضدعفونی نماید.
 

شستشوی لباس‌های ظریف با ویژگی Sensitive

 

لباس‌هایی با بافت پارچه‌ی نازک و ظریف مانند انواع لباس زیر، لباس‌های لطیف و مواردی از این قبیل؛ باید با درجه حرارت خاصی تمیز گردند. ویژگی Sensitive ماشین لباسشویی کاریزما به خوبی امکان شستشوی لباس‌های ظریف را فراهم می نماید.
 

برنامه شستشوی All In ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

هنگام شستشوی همه لباس‌ها به صورت یک‌جا، می‌توان از ویژگی All In در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو استفاده نمود.
 

حالت شستشوی Synthetic

 

برای شستشوی انواع لباس‌ها با الیاف مصنوعی، الیاف پلی‌آمید، پلی استر و … از حالت Synthetic استفاده میگردد.
 

 

بیشتر بخوانید:👋خداحافظی با چروک با قابلیت Steam Wash شستشو با بخار

 
 

برنامه شستشوی Heavy Wash ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

ویژگی Heavy Wash به شما این امکان را خواهد داد که حجم زیادی از لباس‌های کثیف را به سادگی و به صورت یک‌جا شستشو داده.

 

ویژگی Hand Wash ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

شستشوی برخی از لباس‌های رنگی مشکلاتی از جمله رنگ پس دادن یا ترکیب شدن رنگ لباس‌ها با یکدیگر را داراست. شستشوی این لباس‌ها بهتر میباشد که با دست انجام بگیرد. تکنولوژی Hand Wash در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو برای همین موضوع طراحی شده میباشد و با شستشوی متناسب با الیاف این لباس‌ها، به حفظ رنگ و سلامت الیاف لباس‌های رنگی کمک می نماید.

 

برنامه Anti-Stain

 

برنامه Anti-Stain بهترین روش برای حذف لکه‌های روی لباس‌ها می‌باشد. میزان دفعات شستشو و همچنان دمای آب در این قابلیت به نحوی می باشد که لکه‌های سخت را از بین می برد و پاکیزگی مجدد را به لباس‌های شما هدیه می‌دهد.

 

برنامه Drum Clean ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

این برنامه برای شستشوی محفظه درام زمردی ماشین لباسشویی کاریزمای دوو به کار رفته است. در این حالت محفظه درام کاملا تمیز و ضدعفونی میشود و آماده شستشوی لباس‌ها به عالی ترین شکل ممکن خواهد بود.

 

ویژگی Wool برای شستشوی لباس‌های پشمی

 

لباس‌های پشمی برای حفظ ظاهر لباس و سالم ماندن الیاف آن همواره به شستشوی خاص و مناسبی احتیاج خواهند داشت. برنامه Wool بهترین گزینه برای شستشوی لباس‌های پشمی است.

 

ماشین لباسشویی کاریزمای دوو

 

ویژگی شستشوی سریع (Express 19) ماشین لباسشویی کاریزما

 

ویژگی شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزمای دوو ، لباس‌ها را در مدت ۱۹ دقیقه با بهترین کیفیت شستشو خواهد داد. زمانی که زمان کافی برای شستشوی لباس‌های خود نخواهید داشت این ویژگی شگفت انگیز ، لباس‌های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن شستشو خواهد داد.

 

حالت Rinse + Spine ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

برنامه Rinse برای آبکشی لباس‌ها بکار خواهد رفت. در مراحل پایانی شستشو برای آبکشی لباس‌ها در هنگام شروع فرایند خشک کردن لباس‌ها بکار خواهد آمد. این ویژگی در کنار برنامه Spine که برای خشک کردن آب لباس‌ها بکار خواهد رفت، منجر میگردد تا تمام لباس‌های شما پس از شسته شدن به خوبی خشک گردند.
 

ویژگی تخلیه یا Drain

 

این حالت برای تخلیه هرچه سریع‌تر آب و مواد شوینده داخل محفظه درام زمردی بکار خواهد رفت. با استفاده از این ویژگی می‌توانید فرایند شستشو را متوقف نمایید.
 

همانطور که بررسی شد، ماشین لباسشویی کاریزمای دوو دارای برنامه‌های شستشوی متنوع و متعددی میباشد که افراد می‌توانند برحسب نیازها و نوع لباس، از آن برای شستشوی لباس‌های خود و سایر اعضای خانواده استفاده نمایند. همواره باید به این نکته دقت داشته باشید که لباس‌های شما از چه جنسی میباشد و باید به چه روشی شستشو خواهند داد.
 

برای این موضوع باید به برچسب‌های پشت لباس‌ها نیز دقت نمایید. روی کلیه این برچسب‌ها روش شستشو و موارد احتیاطی ذکر شده میباشد. پس از آن شما می‌توانید با آرامش خاطر به شستشوی تمامی لباس‌های خود ادامه دهید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#a81c21″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C

 

یکی از جدیدترین سری محصولات دوو با ظرفیت ۹ کیلوگرم،ماشین لباسشویی دوو سری سنیور ۹ کیلویی مدل DWK-9000Sخواهد بود . این ماشین لباسشویی با تکنولوژی هوشمند خود ، آرامش را به خانه شما می آورد. این محصول با قابلیت افزودن لباس هنگام شستشو Add Item و سیستم هوشمند کاهش لرزش و صدا ، یکی از مدرن ترین و  عالی ترین لباسشویی های بازار محسوب می گردد.

 

لباسشویی دوو سنیور DWK-9000S دارای برچسب انرژی +++A  است  و نسبت به تمام لباسشویی ها ۶۰% تراز مصرف انرژی کمتر خواهد داشت  تا ۴۰% در مصرف آب صرفه جویی می نماید.یک قابلیت دیگر این لباسشویی قابلیت اتصال به WIFI  می باشد . سنسور شتاب‌سنج ماشین ‌لباسشویی سنیور در هر مرحله از عملیات شستشو، لرزش‌های غیر طبیعی ناشی از بالانس نبودن لباس‌ها را شناسایی خواهد کرد.
 

در این حالت متناسب با حجم لباس‌ها، بهترین دور چرخش و خشک کن را انتخاب کرده تا دامنه‌ی لرزش کاهش پیدا نماید. میزان لرزش و صدای تولید شده در این حالت به حداقل ممکن خواهد رسید و امکان خراب شدن قطعات به خاطر لرزش، به مقدار چشم‌گیری کاهش پیدا می نماید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-8-kg-washing-machine-model-dwk-9000s/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو سری سنیور ۹ کیلویی مدل DWK-9000S[/su_button]

 
 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442

 

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۸ کیلویی مدل DWK8442 از محصولات خانواده بزرگ برند دوو  است. که با ظرفیت ۸ کیلو گرم وارد بازار شد و از موتور دایرکت درایو برخوردار میباشد . تسمه در موتور دایرکت درایو (direct drive) این مدل لباسشویی مدل DWK8442 حذف شد و موتور به صورت مستقیم به دستگاه متصل می گردد و همین امر سبب شد که لباسشویی در زمان استفاده لرزش کمتری داشته و در مصرف برق نیز صرفه جویی می گردد.
 

شروع شستشو با تاخیر یکی از برنامه های شستشوی لباسشویی دوو میباشد این ویژگی به شما کمک خواهد کرد که شستن لباس ها را در صورت نیاز به تاخیر بیندازید تا در زمان دیگری شستن لباس ها را انجام بدهید . سیستم بخارشوی تعبیه شده در لباسشویی، آب را به بخار تبدیل کرده و باعث ضد عفونی و تمیز تر شدن لباس ها می گردد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-dwk-8442/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442[/su_button]

 
 

معرفی ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9542

 
ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9542 یکی از محصولات جدید کمپانی DAEWOO است . کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی Primo91 را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده و مدل جدید آن یعنی لباسشویی دوو مدل DWK-9542 را روانه بازار کرده اند. این محصول دارای طراحی بسیار شیک است و همچنین تلاش نموده از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری کند، و صدای کمی نیز دارا باشد .

 

قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو زیاد است و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی گردد. با استفاده از موتورهای دایرکت درایوdirect drive و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه لباسشویی دوو مدل DWK-9542، میزان ثبات افزایش پیدا کرده و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام خواهد داد  دستگاه علاوه بر چرخش معمولی و شستشوی لباس ها می تواند با توابع هوشمند خود حالت صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز در اختیار شما قرار بدهد .
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-9542v-washing-machine/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9542[/su_button]

 

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو سری پرو ۸ کیلویی مدل DWK-PRO85SS

 

ماشین لباسشویی دوو سری پرو ۸ کیلویی مدل DWK-PRO85SS از سری محصولات جدید و مدرن برند دوو است که با طراحی شیک و تکنولوژی هوشمند خود بسیاری از نیاز متقاضیان را برطرف نموده است. انواع برنامه های شستشو در این سری ماشین لباسشویی دوو تعبیه گشته است که از جمله آن ها می توان به شستشوی مخصوص لباس کودک و سیستم شستشوی تاخیری اشاره نمود.
 

دوو همواره با تولید لوازم خانگی با کیفیت و به روز توانسته جایگاه خوبی را در بین برندهای لوازم خانگی به دست بیاورد و خود را به عنوان برندی مورد اطمینان ثابت نماید. ماشین لباسشویی دوو سری پرو ۸ کیلویی مدل DWK-PRO85SS به موتور هوشمند دایرکت درایو مجهز میباشد که از مزیت های مهم این موتور می توان به عمر طولانی، قابلیت بالا و صدای کم اشاره نمود. موتور دایرکت درایو این مدل ماشین لباسشویی در کاهش مصرف انرژی نیز موثر میباشد  و درجه انرژی دستگاه را به +++A خواهد رساند.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-model-dwk-pro85ss/” background=”#a81c21″ size=”8″]خرید لباسشویی دوو مدل DWK-PRO85SS[/su_button]

 
 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *