اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

☑قابلیت شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزما دوو

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

آیا برای شما تا به اکنون این سوال پیش آمده که قابلیت‌هایی که برای شستشوی لباس‌ها در ماشین‌های لباسشویی تعبیه شده، هر کدام برای چه نوع شستشویی است؟
 
در این مقاله قصد خواهیم داشت به معرفی قابلیت شستشوی سریع یا Quick Wash و بررسی قابلیت های این ویژگی در ماشین لباسشویی کاریزما دوو خواهیم پرداخت. در ابتدا، به نحوه عملکرد این ویژگی می پردازیم . سپس این قابلیت را برای ماشین لباسشویی کاریزما دوو بررسی کنیم .(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصص توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
 

گاهی اوقات می‌خواهید لباس‌های خود را بشویید ولی زمان لازم برای شستشوی آن‌ها نخواهید داشت ، یا در برخی موارد لباس‌های کثیف به طور مناسب تمیز نمی گردند و لکه مواد شوینده روی لباس‌ها باقی خواهد ماند. خوشبختانه در اکثر ماشین لباسشویی‌های به روز، قابلیتی با نام شستشوی سریع وجود خواهد داشت که در کمترین زمان ممکن به شستشوی کامل لباس‌ها خواهد پرداخت.
ماشین لباسشویی کاریزما دوو نیز از این قابلیت برخوردار میباشد . لازم به ذکر میباشد که مدت تایم شستشوی سریع برای ماشین‌های لباسشویی مختلف، متفاوت است. در ادامه، به توضیحات بیشتری راجع به این قابلیت می پردازیم.
 

قابلیت شستشوی سریع (Quick Wash) یعنی چی؟

 

این قابلیت همان گونه که از نامش پیدا میباشد ، با سرعت بیشتری عمل نموده و در مدت زمان کمتری نسبت به شستشوی معمولی لباس‌ها را خواهد شست. این زمان معمولا بین ۱۵ دقیقه تا یک ساعت میباشد و در لباسشویی‌های مختلف، متفاوت است. ممکن میباشد به نظر برسد عملکرد این قابلیت همانند شستشوی عادی است که فقط در مدت زمان کوتاه‌تری انجام می گردد، اما این مورد صحیح نمیباشد و قابلیت شستشوی سریع تفاوت‌های دیگری نیز نسبت به شستشوی معمولی خواهد داشت.
علاوه بر مدت زمان لازم برای شستشوی لباس‌ها که در قابلیت شستشوی سریع کمتر میباشد، دمای آب در این چرخه، نسبت به شستشوی عادی نیز متفاوت است و موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز خواهد شد . در ادامه با قابلیت این ویژگی در ماشین لباسشویی کاریزما دوو می پردازیم .

 

ویژگی‌های قابلیت شستشوی سریع در ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو با بهره‌گیری از موتور یونیورسال، تکنولوژی نانوسیلور و ۱۵ برنامه‌ی مختلف شستشو، کوچک‌ترین آسیبی به بافت لباس‌ها نخواهد زد و با انواع پارچه‌ها سازگار میباشد . این لباسشویی، دارای برنامه‌های شستشوی بسیار گوناگونی برای لباس‌ها میباشد که پاسخگوی نیازهای کل افراد خانواده است.
یکی از این برنامه‌ها، قابلیت شستشوی سریع ۱۹ دقیقه‌ای میباشد که لباس‌های درون محفظه درام را به خوبی تمیز و پاکیزه خواهد کرد.

از موردهای استفاده از ویژگی شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزما دوو، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
 
۱- قابلیت شستشوی سریع در ۱۹ دقیقه، لباس‌های درون محفظه درام را به خوبی تمیز و پاکیزه خواهد کرد.

۲- زمانی که نیاز سریع به شستشوی لباس خود خواهید داشت، قابلیت شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزما دوو، انتخاب مناسبی میباشد .

۲- به دلیل اینکه زمان کمتری در حالت شستشوی سریع صرف می گردد، در مصرف آب نیز صرفه‌جویی می گردد.

۳- مدت زمان شستشوی کمتر یعنی مصرف برق کمتر؛ بنابراین هزینه ناشی از مصرف برق نیز کاهش خواهد یافت.

۴- برای شستشوی حجم کمی از لباس‌ها بهترین گزینه میباشد.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)

۵- بهترین انتخاب برای افرادی میباشد که از ماشین لباسشویی به میزان دفعات بالایی استفاده می نمایند.

۶- برای شستشوی لباس‌هایی که خیلی کثیف هستند ، قابلیت شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزما، انتخاب مناسبی میباشد.
 

برای عالی ترین نتیجه ممکن هنگام استفاده از این قابلیت، باید همواره در نظر داشت که ماشین لباسشویی خود را فقط تا ۴۰% ظرفیت درام لباسشویی پر نمایید. علاوه بر این موضوع، از قابلیت شستشوی سریع برای شستشوی لباس‌های خیلی کثیف و همچنین لباس‌های سنگین مانند حوله، پتو و لحاف استفاده نشود.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]معرفی بهترین ماشین لباسشویی های دوو [/su_button]

 

 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C

 

یکی از جدیدترین سری محصولات دوو با ظرفیت ۹ کیلوگرم،ماشین لباسشویی دوو سری سنیور ۹ کیلویی مدل DWK-9000Sخواهد بود . این ماشین لباسشویی با تکنولوژی هوشمند خود ، آرامش را به خانه شما می آورد. این محصول با قابلیت افزودن لباس هنگام شستشو Add Item و سیستم هوشمند کاهش لرزش و صدا ، یکی از مدرن ترین و  عالی ترین لباسشویی های بازار محسوب می گردد.

 

لباسشویی دوو سنیور DWK-9000S دارای برچسب انرژی +++A  است  و نسبت به تمام لباسشویی ها ۶۰% تراز مصرف انرژی کمتر خواهد داشت  تا ۴۰% در مصرف آب صرفه جویی می نماید.یک قابلیت دیگر این لباسشویی قابلیت اتصال به WIFI  می باشد . سنسور شتاب‌سنج ماشین ‌لباسشویی سنیور در هر مرحله از عملیات شستشو، لرزش‌های غیر طبیعی ناشی از بالانس نبودن لباس‌ها را شناسایی خواهد کرد.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-8-kg-washing-machine-model-dwk-9000s/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442

 

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۸ کیلویی مدل DWK8442 از محصولات خانواده بزرگ برند دوو  است. که با ظرفیت ۸ کیلو گرم وارد بازار شد و از موتور دایرکت درایو برخوردار میباشد . تسمه در موتور دایرکت درایو (direct drive) این مدل لباسشویی مدل DWK8442 حذف شد و موتور به صورت مستقیم به دستگاه متصل می گردد و همین امر سبب شد که لباسشویی در زمان استفاده لرزش کمتری داشته و در مصرف برق نیز صرفه جویی می گردد.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
 
شروع شستشو با تاخیر یکی از برنامه های شستشوی لباسشویی دوو میباشد این ویژگی به شما کمک خواهد کرد که شستن لباس ها را در صورت نیاز به تاخیر بیندازید تا در زمان دیگری شستن لباس ها را انجام بدهید . سیستم بخارشوی تعبیه شده در لباسشویی، آب را به بخار تبدیل کرده و باعث ضد عفونی و تمیز تر شدن لباس ها می گردد.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-dwk-8442/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8542V ظرفیت ۸ کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۸ کیلویی مدل DWK-8542V یکی از محصولات جدید شرکت DAEWOO است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی Primo81 را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و به روز نموده و مدل جدید آن یعنی مدل DWK-8542Vرا روانه بازار کرده.
 
این محصول دارای طراحی بسیار زیبا است و همچنین تلاش کردن از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری بشود و صدای کمی نیز داشته باشد. قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو زیاد میباشد و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی گردد.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
با استفاده از موتورهای دایرکت درایو و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه لباسشویی دوو مدل DWK-8542V، میزان ثبات افزایش داده شده و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام خواهد داد. دستگاه علاوه بر چرخش معمولی و شستشوی لباس ها می تواند با توابع هوشمند خود حالت صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز در اختیار شما قرار بدهد.

 
این نوع موتور با لرزش کمتر و تولید سر و صدای بسیار کم عالی ترین انتخاب برای استفاده دراین دستگاه های مدرن میباشد .بدنه جدید اِکوبادی ضد لرزش لباسشویی های پریمو با طراحی ویژه دیوارهای جانبی موجب ثبات بیشتر دستگاه و همچنین عملکرد بی صدای لباسشویی در هنگام کار می شود.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-primo-8-kg-washing-machine-dwk-8542v/” background=”#ff0327″ size=”8″]خریدماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8542V ظرفیت ۸ کیلوگرم[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو سری مدل DWK-7200

 

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۷ کیلویی مدل DWK-7200با درب بزرگ و طراحی زیبا یکی از جدیدترین محصولات خانواده دوو میباشد . این محصول که به فناوری جدید بخار شوی (Steam Care) مجهز میباشد، جز پر فروش ترین محصولات دوودر رده لباسشویی های دارای موتور قدرتمند میباشد.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
طراحی منحصر به فرد دیگ شستشو در این مدل ماشین لباسشویی دوو موجب افزایش سطح تماس البسه و مواد شوینده شده و علاوه بر افزایش کیفیت شستشو، از صدمه دیدن الیاف لباس ها جلوگیری می نماید. برای درک این موضوع باید بدانیم این مدل از ماشین لباسشویی دوو هنگام شستشو، سیکل فرآیند را در چند مرحله تقسیم بندی کرده.
ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۷ کیلویی  مدل DWK-7200از یک درام بزرگ و قدرتمند بنام درام کلاستر Cluster بهره می گیرد که علاوه بر لرزش کم طراحی آن به نوعی میباشد که به الیاف البسه و پارچه ها آسیب نخواهد رساند. همچنین این مدل از لباسشویی دوو به سیستم بخارشوی مجهز میباشد .
 
که شستشوی کاملی را انجام می دهد و پاکیزگی آن برای انواع لکه های سخت و قوی ، تضمینی است .موتور تسمه ای در این مدل از لباسشویی مدل DWK-7200دارای ساختاری ساده است و تعمیر و تعویض آسانی هم خواهد داشت که از مزیت های آن محسوب می گردد. ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما ۷ کیلویی مدل DWK-7200 از لحاظ بالانس شدن نیز از انعطاف عملکرد بالایی برخوردار میباشد.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-7200-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو سری مدل DWK-7200[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8540V

 

یکی از محصولات جدید کمپانی DAEWOOماشینلباسشویی دوو سری پریمو وی ۸ کیلویی مدل DWK-8540V است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی ۸۵۴۰ را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده مدل جدید آن یعنی مدل DWK-8540V را روانه بازار کرده است.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
 
این محصول مدل DWK-8540V دارای طراحی بسیار زیبا میباشد و همچنین تلاش شده از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری گردد، و صدای کمی نیز داشته . قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو زیاد میباشد و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی است.شما عزیزان می توانید با اطمینان این کالا را با ضمانتنامه اصلی شرکت خریداری می شود.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-8540-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8540V[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V سفید

 

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540V یکی از محصولات جدید شرکت DAEWOO است. کارشناسان کمپانی دوو مدل قدیمی Primo90 را تکمیل تر کرده و کیفیت مواد اولیه قطعات و همچنین ساختار کلی آن را مستحکم تر و بروز نموده و مدل جدید آن یعنی مدل DWK-9540V را روانه بازار کردند.(ماشین لباسشویی کاریزما دوو)
 
این محصول دارای طراحی بسیار زیبا میباشد و همچنین تلاش شده از لرزش دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری گردد، و صدای کمی نیز داشته باشد. قابلیت های این مدل از ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V زیاد میباشد و می تواند یکی از انتخاب های مصرف کنندگان عزیز در بازار ماشین لباسشویی گردد.
ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540Vبا استفاده از موتورهای دایرکت درایو و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540V ، میزان ثبات افزایش داده شده و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام خواهد داد .
 
دستگاه علاوه بر چرخش معمولی و شستشوی لباس ها می تواند با توابع هوشمند خود حالت صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز در اختیار شما قرار داده.این نوع موتور با لرزش کمتر و تولید سر و صدای بسیار کم بهترین گزینه برای استفاده دراین دستگاه های مدرن میباشد.بدنه جدید اِکوبادی ضد لرزش ماشین لباسشویی دوو سری پریمو ۹ کیلویی مدل DWK-9540Vبا طراحی ویژه دیوارهای جانبی موجب ثبات بیشتر دستگاه و همچنین عملکرد بی صدای لباسشویی در حین کار میشود. این مدل از لباسشویی دوو دارای رده مصرف انرژی +++A است و از این لحاظ بسیار کم مصرف است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-9540-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V سفید[/su_button]

 
 

ماشین لباسشویی کاریزما دوو

 

معرفی ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8543 سیلور

 

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو وی ۸ کیلویی مدل DWK-8543 از جدیدترین لباسشویی های دوو از سری پریمو است . این لباسشویی دوو با عملکردی قدرتمند و امکانات منحصر به فرد، عملکرد خوبی را از خود در شستشو به جای خواهد گذاشت. دوو همواره با تولید لوازم خانگی با کیفیت و امروزی توانسته جایگاه خوبی را در بین برندهای لوازم خانگی به دست بیاورد و خود را به عنوان برندی مورد اطمینان ثابت بشود.
 
از مهم ترین خصوصیات و امکانات این مدل ماشین لباسشویی می توان به قابلیت بهبود عملکرد لرزشی و صدا، قابلیت بهبود عملکرد شستشوی سریع، عملکرد برنامه های شستشو، قابلیت سامانه پیشرفته POP UP KNOB، فناوری نانو سیلور (Nano Silver) با عملکرد لمسی، دارا بودن  دایرکت درایو ۱۴۰۰ دور، سیستم حباب ساز، صفحه نمایش ۵/۷ اینچی با عملکرد لمسی، بهره مندی از سیستم شستشوی پاششی Clean jet shower، محفظه شستشوی زمردی، دارای هیتر سرامیکی – آبکشی بهداشتی با آب گرم – برنامه شستشوی کامل در ۵۹ دقیقه و… اشاره نمود.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-8543-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8543 سیلور[/su_button]

 

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی [/su_button]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *