اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

♥ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ و طراحی فوق العاده

دوو ۱۰۳۳

معرفی ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ یکی از محصولات پرطرفدار برند دوو در ایران میباشد که طراحی فوق العاده شیک و کاربردی داراست .

 
این یخچال فریزر به گونه ای طراحی شده است  که به خوبی در آشپزخانه در بین کابینت ها جا میشود و نمای زیبا و هماهنگ با سایر اجزای آشپزخانه داراست .
 
یخچال فریزرهای ساید بای ساید دوو به همراه خود دفترچه راهنمایی داراست که مصرف کننده را به خوبی راهنمایی نموده و روش استفاده صحیح از یخچال را به او آموزش خواهد داد.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#419410″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 
 

محفظه نگه داری گوشت ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو استیلی رنگ دوو ۱۰۳۳ امکانات متنوعی داراست . محفظه حرفه ای و مخصوصی برای نگهداری گوشت یکی از امکانات فوق العاده این یخچال فریزر میباشد که سبب می گردد 

 
گوشت همیشه تازه باقی ماند. از دیگر قابلیت های فوق العاده و دوست داشتنی این محصول دوو این میباشد که درب هوم بار داراست که به مصرف کننده کمک می نماید تا ردیفی از انواع نوشیدنی های مورد علاقه خودش را در دسترس باشد.
 

بوزدایی از قابلیت های پر اهمیت یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ میباشد . بوزدایی با استفاده از یک سیستم هوشمند انجام می گردد . یخچال های معمولی و فاقد سیستم هوشمند سبب بوگرفتن غذاها و همچنین ایجاد بوی نامطبوع در یخچال خواهد شد. اما در یخچال فریزرهای دوو این مشکل با استفاده از سیستم هوشمند تهویه و چرخش هوا ترکیب شده .
 

طرز کار این سیستم به این صورت میباشد که هوای موجود در درون یخچال را تهویه و پاک سازی می نماید . سیستم هوشمند بوزدایی به فیلتر قدرتمند با ۳ لایه مجهز میباشد که می تواند هوای یخچال را هر چه بهتر پاکسازی نماید .

 

دوو ۱۰۳۳
 

سامانه هشدار

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو طرح استیل دوو ۱۰۳۳ به سامانه هوشمند هشدار درب مجهز میباشد .
 
 

به این معنی که اگر درب یخچال باز بگذارید ، سامانه به شما هشدار خواهد داد. همین امر سبب جلوگیری از هدر رفتن انرژی و سرمای درون یخچال می گردد. در ضمن لازم به ذکر میباشد که یخچال فریزر ساید بای ساید دوو، به یخساز مجهز میباشد . به همین علت دیگر احتیاجی نخواهد بود که از قالب های یخ استفاده نمایند. چرا که هر زمان خواستید، می توانید یخ آماده در دسترس داشت.

 

در کنار یخساز، آبسرد کن دارای فیلتر آب نیز در یخچال تعبیه شده میباشد . این آبسرد کن به آب شهری متصل میباشد . فیلتر آب آبسرد کن بسیار پرقدرت عمل می نماید . طبقه های یخچال دوو ۱۰۳۳ بسیار با کیفیت میباشد و از جنس شیشه ساخته شده است . طبقه های یخچال ویژگی این را داراست که ارتفاعشان را تغییر بدهد. تغییر ارتفاع طبقه ها سلیقه ای میباشد و هر کس به دلخواه می تواند آن ها را تنظیم نماید .
 

 

بیشتر بخوانید :🎁ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷ شیک ترین محصول دوو

 
 

سامانه کنترل سرمایش

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ با دقت به نیازهای کاربران ساخته شده اند. این محصول فوق العاده به خوبی خواسته های مصرف کنندگان را پوشش میدهد و سبب جلب رضایت آنان می شود. سامانه کنترل سرمایش، سامانه ای الکترونیکی میباشد که در آن سنسورهای کنترل دمایی تعبیه شده . کاری که این سامانه انجام خواهد داد این میباشد که به صورت مرتب داده ها و اطلاعات را دریافت نموده و به کمپرسور ارسال می نماید.

 

در نهایت با دقت به وضعیت یخچال به صورت خودکار، دور موتور و میزان سرمایش تنظیم می گردد . مزیت استفاده از این سامانه این میباشد که موادغذایی تازه و سالم باقی خولهد ماند . از دیگر ویژگی یخچال فریزرهای ساید بای ساید دوو این میباشد که به پنل استیلی مجهز میباشند . پنل استیلی در داخل هوم بار تعبیه شده میباشد که سبب می گردد تا میزان سرما و بازتاب آن در داخل هوم بار (بار خانگی) حفظ گردد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#419410″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 

 

سامانه سرمایش سریع ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یکی از سامانه هایی که در یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ در رنگ سفید وجود خواهد داشت ، سامانه سرمایش سریع میباشد . البته در دو رنگ این سامانه وجود خواهد داشت . سامانه طراوت مواد درون یخچال را حفظ نموده و همچنین سبب حفظ تازگی آن ها می گردد. سامانه سرمایش سریع سبب می گردد که یخچال به دمای مناسب خواهد رسید.
 

برای این کار کمپرسور با حداکثر توان و قدرت کار خواهد کرد. کار نمودن کمپرسور به صورت یکسره می باشد. یخچال فریزرهای دوو امکانات گوناگون و متعددی داراست که سبب شده تا مشتریان زیادی به سراغ خرید این گروه از یخچال فریزرها رفته اند.
 

سامانه سرمایش سریع هم برای یخچال کار می نماید و هم این که یک سامانه سرمایش برای قسمت فریزر تعبیه شده میباشد . این سامانه به این هدف ایجاد شده تا که ارزش مواد فریزر شده حفظ گردد.
 

این سامانه به بهترین شکل ممکن سبب منجمد شدن مواد غذایی می گردد. بدون این که ارزش خود را از دست داده. با سیستم های هوشمند به کار رفته شده در این یخچال فریزر دوو ۱۰۳۳ می توان اطمینان خاطر پیدا کنید که مواد غذایی از جمله گوشت برای مدت زمان بیشتری تازه خواهند  ماند. چرا که محفظه حرفه ای نگه داری گوشت، باعث می گردد تا انواع گوشت از مرغ و ماهی گرفته تا گوشت قرمز برای روزهای بیشتری تازه خواهند ماند.
 

 

بیشتر بخوانید :🎏قابلیت های ساید بای ساید دوو مدل ۳۳۴۰

 
 

طراحی با شکوه و چشم نواز

 

از جمله قابلیت های این ساید بای ساید دوو دارای طراحی زیبا و با شکوهی است  که طرفداران زیادی  را به سوی خود جلب نموده است. از قابلیت های بارز در طراحی این محصول طراحی بدون قاب و سطوح کاملا مسطح است که نمای بیرونی شیک و همیشه تمیز را به شما هدیه خواهد داد.

 

دوو ۱۰۳۳

 

کمپرسور اینورتر دیجیتال

 

از مزایای ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ مجهز میباشد به کمپرسور اینورتر دیجیتال است .
 
کمپرسور اینورتر دیجیتال با عملکردی بهینه و ویژگی کارکرد در پنح سطح کارایی بسیار بالاتری نسبت به کمپرسور های معمولی داراست . فعالیت این کمپرسور نوسان دمای داخلی یخچال را به حداقل خواهند  رساند. همچنین کمپرسور اینورتر نسبت به کمپرسورهای قدیمی و معمولی تا ۲۳ درصد عملکردی بهینه تر در مصرف انرژی را دارد.

 

مواد غذایی در حجم بالا بخاطر فضای بیشتر

 

این ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ دارای قفسه و محفظه های جاداری برای نگهداری انواع موادغذایی است که خواسته های خانواده های با جمعیت بالا را کاملا بر طرف می نماید.

 

نشان انرژی +A

 

از مزایای ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ میتوان به قرارگیری این محصول در دسته محصولات کم مصرف اشاره نمود . این یخچال مجهز به رده ی مصرف انرژی +A است که تا حد زیادی از هزینه های آن صرفه جویی می نماید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#419410″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 
 

نمایشگرLED با کنترل لمسی

 

از قابلیت های دیگر این ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ دارای  نمایشگری لمسی برای نمایش وضعیت سرمایش یخچال و همچنین پنل لمسی برای انجام تنظیمات مختلف است .

 

[su_box title=”ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳” box_color=”#faf451″ radius=”8″]دارای اطلاعات نوع یخچال : ساید بای ساید دسری : Prime دارای ظرفیت کل به فوت : ۳۰ فوت دارای گنجایش یخچال : ۴۴۰ لیتر دارای گنجایش فریزر : ۲۴۴ لیتر دارای سیستم NoFrost : بدون برفک جنس بدنه : فولاد ضد زنگ نوع درب : مجهز به محفظه بار یخساز اتوماتیک آب شهری : دارد سیستم اتوماتیک بسته شدن درب[/su_box]

 
 

جمع بندی

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ از محصولات پرطرفدار میباشد که این محبوبیت بی دلیل نخواهد بود. در این مقاله به تمامی امکانات و قابلیت های حرفه ای این یخچال فریزر اشاره نمودیم که سبب هیجان زدگی هر مصرف کننده ای می گردد. چرا که در طراحی و تولید این محصول به خوبی خواسته های مشتریان پوشش داده باشد.

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است.
 
هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#d72315″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *