اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

🤩 با کیفیت ترین ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳

 

معرفی تخصصی ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ سری پرایم II یکی از شیک ترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی دوو میباشد که وارد بازار شده میباشد . مجموعه جدید Fresh Land سری پرایم ۲ درب میباشد که از طراحی بی نظیری بهره مند می باشد و زیبایی دلچسبی به آشپزخانه شما خواهد داد. یخچال فریزر دوو ۳۱۳۳  ساید با ساید مجهز به سنسور های کنترل دمایی است . که قادر میباشد دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص بدهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل نماید .

 

این سامانه داده ها را تحلیل می نماید و آن را به کمپرسور منتقل خواهد کرد . کمپرسور با عملکرد بهینه سرمایش مورد نیاز را تامین می نماید . با استفاده از سامانه هوشمند الکترونیک کنترل دما در این محصول کمپانی دوو میوه و سبزیجات و مواد پروتئینی برای مدت طولانی تری تازه , سالم و پرطراوت خواهد ماند. از جمله ویژگی های یخچال های امروزی داشتن  آبسردکن و یخسازی قدرتمند است .
 

ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ دارای آبسردکن و یخسازی کارآمد است  که با توانایی اتصال به آب شهری توانایی دسترسی به نوشیدنی های خنک را در هر لحظه فراهم می نماید . ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ دارای طراحی منحصر به فرد و شیکی است  که زیبایی دوچندانی را به آشپزخانه شما هدیه خواهد داد. این ساید بای ساید با طراحی بدون قاب و سطوح کاملا مسطح نمای بیرونی زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه می دهد.
 

 

بیشتر بخوانید :👌بررسی ساید بای ساید دوو ۲۹۱۵

 
 

بدنه‌ای مستحکم و زیبا

 
>

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ یکی از محصولات زیبای کمپانی دوو میباشد که از یک بخش یخچال و یک بخش فریزر تشکیل شده میباشد . ابعاد این ساید بای ساید به نحوی میباشد که در قرار دادن آن در مکان‌های مختلف با چالش زیادی مواجه نخواهید شد. دقت به ظرفیت یخچال یکی از نکات اساسی در خرید آن به شمار خواهد آمد.

 

ظرفیت داخلی یخچال با واحد لیتر و ظرفیت خارجی آن با واحد فوت اندازه‌گیری خواهد شد . به این نکته دقت نمایید که اگر خانواده‌ای پرجمعیت نیستید ممکن میباشد این یخچال برای شما بزرگ خواهد بود . این محصول در رنگ نقره‌ای و استیل تولید میگردد و این امکان را فراهم خواهد کرد تا آن را با محیطی که می‌خواهید آن را قرار دهید هماهنگ شود . توجه داشته باشید که این دستگاه برای خانواده‌های کم جمعیت که به دلیل مشغله‌های زیاد، یخچال خود را با موادغذایی پر نموده تا در طول ماه استفاده نمایید نیز مناسب میباشد.

 

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#1fa00c” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳[/su_button]

 
 

طبقات یخچال دوو ۳۱۳۳

 

 یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ دارای پنج طبقه‌ میباشد و شما قادرید مواد غذایی خود را به سادگی تفکیک نمایید . ۵ طبقه در درب یخچال درنظر گرفته میباشد تا موادغذایی سبک مانند سس‌ها، شیشه آب و موادی از این قبیل را در آن قرار بدهید . دقت داشته باشید درب را سنگین ننمایید. ۲ کشو برای قرار دادن میوه‌ها و تفکیک آن‌ها تعبیه شده میباشد.

 

همچنین کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف خواهد کرد . کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه وقابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی داراست . فعالیـت ایـن کمپرسـور در این مدل از یخچال فریزرساید بای ساید دوو نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل خواهد رساند، در نهایت مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی خواهد ماند.

 

دوو 3133

 

رده مصرف انرژی

 

مصرف برق یکی از موارد مهم در انتخاب یخچال میباشد . یخچال‌ها همیشه در حال کار میباشند و بخشی از مبلغ قبض برق مربوط به کارکرد آن‌ها میباشد . اکثر محصولات تولیدی کارخانه‌های جهان با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین رو به کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان میباشد و بین A  تا A+++ رقابت میشود ، مصرف انرژی یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳ در رده +A قرار گرفته شده.

 

 

 

بیشتر بخوانید :😎دوو ۳۱۳۳ متفاوت و شیک

 
 

سرمایشی قوی

 

سامانه سرمایش سریع یخچال دوو ۳۱۳۳ ، این توانایی به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت مینماید. در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه یا منهای ۴ درجه یکسره به فعالیت خود ادامه خواهد داد. سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling این سامانه در این مدل  دوو ۳۱۳۳ از ساید بای ساید دوو مجهز به سنسورهای کنترل دمایی میباشد .

 

که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص میدهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل مینماید. این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل مینماید. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین خواهد کرد. بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا در این محصول کمپانی دوو، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت میباشد.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#1fa00c” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو ۳۱۳۳[/su_button]

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالادارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را در توماکالاتجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالابا پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#e41429″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
>