اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

😁خرید ساید بای ساید پرطرفدار دوو ۱۰۳۳

دوو 1033

معرفی ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ یکی از محصولات پرطرفدار برند دوو در ایران میباشد که طراحی فوق العاده شیک و کاربردی داراست .
 

این یخچال فریزر به گونه ای طراحی شده است که به خوبی در آشپزخانه در بین کابینت ها جا میشود و نمای شیک و هماهنگ با سایر اجزای آشپزخانه داراست . یخچال فریزرهای ساید بای ساید دوو به همراه خود دفترچه راهنمایی داراست که مصرف کننده را به خوبی راهنمایی نموده و طرز استفاده درست از یخچال را به او آموزش خواهد داد.
 
 

دوو 1033

 
 

محفظه نگه داری گوشت ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو استیلی رنگ دوو ۱۰۳۳ امکانات متنوعی داراست. محفظه حرفه ای و ویژه برای نگهداری گوشت یکی از امکانات فوق العاده این یخچال فریزر میباشد که سبب می گردد گوشت همیشه تازه باقی خواهد ماند. از دیگر قابلیت های فوق العاده و مطلوب  این محصول دوو این میباشد که درب هوم بار داره که به مصرف کننده کمک می نماید تا ردیفی از انواع نوشیدنی های مورد علاقه خودش را در دسترس داشته باشد.
 

بوزدایی از قابلیت های بارز یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ میباشد . بوزدایی با استفاده از یک سیستم هوشمند انجام می گردد. یخچال های معمولی و فاقد سیستم هوشمند موجب بوگرفتن غذاها و همچنین ایجاد بوی نامطبوع در یخچال خواهند شد . اما در یخچال فریزرهای دوو این مشکل با استفاده از سیستم هوشمند تهویه و چرخش هوا حل میشود .
 

طرز کار این سیستم به این صورت میباشد که هوای موجود در درون یخچال دوو ۱۰۳۳ را تهویه و پاک سازی می نماید. سیستم هوشمند بوزدایی به فیلتر قدرتمند با ۳ لایه مجهز میباشد که می تواند هوای یخچال را هر چه بهتر پاکسازی نماید .
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#129d17″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 
 

سامانه هشدار

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو طرح استیل دوو ۱۰۳۳ به سامانه هوشمند هشدار درب مجهز میباشد . به این معنی که اگر درب یخچال باز بماند ، سامانه به شما هشدار خواهد داد . همین امر سبب جلوگیری از بین رفتن انرژی و سرمای درون یخچال می گردد. در ضمن لازم به ذکر میباشد که یخچال فریزر ساید بای ساید دوو، به یخساز مجهز میباشد. به همین علت دیگر احتیاجی نخواهد بود  که از قالب های یخ استفاده شود . چرا که هر زمان خواستید، می توانید یخ آماده در دسترس داشته باشید .

 

در کنار یخساز، آبسرد کن دارای  فیلتر آب نیز در یخچال دوو ۱۰۳۳ تعبیه شده میباشد . این آبسرد کن به آب شهری متصل میباشد . فیلتر آب آبسرد کن بسیار پرقدرت عمل می نماید . طبقه های یخچال بسیار با کیفیت است و از جنس شیشه ساخته شده است . طبقه های یخچال ویژگی این را داراست که ارتفاعشان را تغییر دهند. تغییر ارتفاع طبقه ها سلیقه ای میباشد و هر کس به دلخواه می تواند آن ها را تنظیم نماید.

 

دوو 1033
 

سامانه کنترل سرمایش

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ با توجه به خواسته های کاربران ساخته شده میباشد . این محصول فوق العاده به خوبی خواسته های  مصرف کنندگان را پوشش میدهد و سبب جلب رضایت آنان خواهد شد . سامانه کنترل سرمایش، سامانه ای الکترونیکی میباشد که در آن سنسورهای کنترل دمایی تعبیه شده میباشد . کاری که این سامانه انجام خواهد داد این میباشد که به صورت مرتب داده ها و اطلاعات را دریافت نموده و به کمپرسور ارسال می نماید .
 

در نهایت با دقت به وضعیت یخچال به صورت خودکار، دور موتور و میزان سرمایش تنظیم می گردد . مزیت استفاده از این سامانه این میباشد که موادغذایی تازه و سالم باقی خواهد ماند . از دیگر قابلیت های یخچال فریزرهای ساید بای ساید دوو این میباشد که به پنل استیلی مجهز میباشند . پنل استیلی در داخل هوم بار تعبیه شده میباشد  که سبب می گردد تا میزان سرما و بازتاب آن در داخل هوم بار (بار خانگی) حفظ گردد.

 

 طراحی داخلی یخچال فریزر دوو ۱۰۳۳

 

محفظه داخلی این یخچال سفید ۴۴۰ لیتری دارای ۵ طبقه است. طبقات شیشه‌ای بدون قاب پرایم، ضد شوک حرارتی است و در حین زیبایی موجب سهولت در پاکسازی می شود همچنین دارای ۲ کشو برای نگهداری میوه و سبزیجات است . بر روی درب یخچال فریزر D2S-1033 دوو، شش طبقه تعبیه شده که امکان نگهداری نوشیدنی ها، لبنیات و تخم مرغ را فراهم می سازد.
 

فریزر با ظرفیت ۲۴۴ لیتر ، دارای ۳ طبقه و ۳ کشو . در درب فریزر هم سه طبقه تعبیه شده است. یخساز این دستگاه، اتوماتیک است  و ویژگی تولید یخ به دو صورت خرد میباشد و مکعبی را دارا است. در سری پرایم، با انتقال یخساز و آب سردکن بر روی درب، فضای بیشتری جهت ذخیره سازی موادغذایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 

وجود بارخانگی با فناوری انعکاس سرمای فلزی Metal Ice Cooling بر روی درب ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ زیبایی محصول را دو چندان خواهد کرد. به منظور دسترسی آسان تر و سریع تر، می توان انواع بطری ها و نوشیدنی ها را در این محفظه قرار بدهید . پنل استیل داخل درب بار خانگی سبب حفظ سرما میگردد.

 

 

بیشتر بخوانید :📣معرفی و بررسی ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 
 
 

سامانه سرمایش سریع ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳

 

یکی از سامانه هایی که در یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ در رنگ سفید وجود خواهد داشت ، سامانه سرمایش سریع میباشد . البته در دو رنگ این سامانه وجود خواهد داشت. سامانه طراوت مواد درون یخچال را حفظ نموده و همچنین سبب  حفظ تازگی آن ها می گردد.
 

سامانه سرمایش سریع سبب می گردد که یخچال به دمای مناسب خواهد رسید . برای این کار کمپرسور با حداکثر توان و قدرت کار می نماید . کار کردن کمپرسور به صورت یکسره می باشد. یخچال فریزرهای دوو امکانات گوناگون و متعددی داراست که سبب شده تا مشتریان زیادی به سراغ خرید این گروه از یخچال فریزرها خواهند رفت.
 

سامانه سرمایش سریع هم برای یخچال کار خواهد کرد و هم این که یک سامانه سرمایش برای قسمت فریزر تعبیه شده میباشد . این سامانه به این هدف ایجاد شده که ارزش مواد فرریز شده حفظ گردد . این سامانه به بهترین نحو ممکن موجب منجمد شدن مواد غذایی می گردد.
 

بدون این که ارزش خود را از دست داده. با سیستم های هوشمند به کار رفته در این یخچال فریزر می توان اطمینان خاطر پیدا کرد که مواد غذایی از جمله گوشت برای مدت زمان بیشتری تازه گردد . چرا که محفظه حرفه ای نگه داری گوشت، سبب می گردد تا انواع گوشت از مرغ و ماهی گرفته تا گوشت قرمز برای روزهای بیشتری تازه بمانند.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1033mw/” background=”#129d17″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW[/su_button]

 
 

[su_box title=”جمع بندی” box_color=”#faf451″] یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ از محصولات پرطرفدار میباشد که این محبوبیت بی دلیل نخواهد بود  . در این مطلب به تمامی امکانات و قابلیت های حرفه ای این یخچال فریزر اشاره نمودیم که موجب هیجان زدگی هر مصرف کننده ای می گردد . چرا که در طراحی و تولید این محصول به خوبی خواسته های مشتریان پوشش داده شده میباشد.[/su_box]

 

 

بیشتر بخوانید :💎ساید بای ساید دوو ۳۳۴۰ مدرن و لاکچری

 
 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#f81104″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *