اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

🎇قابلیت های ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵

دوو مدل ۲۹۱۵

ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵.

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵ یکی از محصولات برند دوو میباشد . دوو برندی شناخته شده در زمینه لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر میباشد . آن چه که سبب محبوبیت این برند میباشد ، کیفیت بالا و قیمت های اقتصادی برای خانواده ها میباشد . در این مطلب قصد خواهیم داریم به بررسی و معرفی یکی از محصولات این برند یعنی یخچال فریزر دوو مدل ۲۹۱۵ پردازیم.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-des-2915w-white/” background=”#45971a” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵[/su_button]

 
 

سامانه فیلترینگ

 

این سامانه کمک می نماید تا هوای درون یخچال دوو مدل ۲۹۱۵ تهویه گردد و بوهای نامطبوع گرفته بشود. سامانه فیلترینگ با فیلتر سه لایه خود باکتری زدایی را به عالی ترین شکل انجام خواهد داد و هوای درون یخچال را صاف می نماید . بوزدایی یکی از امکانات هوشمندی میباشد که امروزه در یخچال های هوشمند این قابلیت به کار رفته شده . در کنار این سامانه، سامانه سرمایشی نیز به کار رفته میباشد .
 

این سامانه هم در یخچال و هم در فریزر به کار رفته شده . در درون یخچال کاری که این سامانه سرمایشی انجام خواهد  داد این میباشد  که ابتدا اطلاعات موجود در مورد دمای یخچال را به کمپرسور ارسال می نماید ، سپس با دقت به میزان دما، دور موتور تنظیم می گردد . در فریزر نیز این سامانه وظیفه خواهد داشت تا میزان تابش سرما را تنظیم نماید تا مواد غذایی در هنگام انجماد ارزش خود را از دست نخواهند داد.
 

دوو مدل ۲۹۱۵

 

هوم بار ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو طرح استیل مدل ۲۹۱۵ قابلیت های خیلی متنوعی داراست . یکی از قابلیت های دوست داشتنی این یخچال فریزر این میباشد که می توانید انواع نوشیدنی های خود را گذاشته و به آسانی از پنل استیلی به آن ها دسترسی پیدا کنید . وجود پنل استیلی کمک می نماید تا سرمای درون یخچال از بین نرود.
 

همچنین دسترسی به مواد درون یخچال سریع تر میباشد . آبسرد کن اتوماتیک یکی دیگر از قابلیت های این یخچال فریزر میباشد . این آبسرد کن ویژگی این را داراست که به آب شهری متصل گردد و با استفاده از فیلترهای هوشمندی که داراست ، آب را تصفیه نماید . در ضمن لازم به ذکر میباشد که یخساز هوشمند و اتوماتیک این یخچال نیز توانایی اتصال به آب شهری را هم داراست .

 

فناوری کاهش میزان مصرف انرژی

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو به رنگ سفید مدل ۲۹۱۵ به فناوری کاهش میزان مصرف برق مجهز میباشد . از دغدغه های همیشگی مشتریان لوازم خانگی این میباشد  که دوست دارند بدانند وسیله برقی که خریداری می نمایند ، چه میزان انرژی مصرف خواهد کرد . هر چه که میزان مصرف انرژی یک وسیله کمتر گردد ، هزینه های انرژی نیز کمتر خواهد شد.
 

به همین دلیل هم میباشد  که تولیدکنندگان همیشه به این مورد دقت زیادی خواهند کرد و محصولاتی را تولید می نمایند که کم مصرف میباشند. خوشبختانه در یخچال فریزرهای دوو این امکان به وجود آمده شده تا به کمک فناوری کاهش میزان مصرف انرژی، هزینه ها کاهش پیدا نمایند .
 

از قابلیت های خوب یخچال فریزرهای دوو این میباشد که سیستم هوشمند چک نمودن باز یا بسته بودن درب یخچال را داراست. این سیستم وضعیت درب یخچال را بررسی نموده و در هنگام باز بودن درب، هشدار لازم را اعلام می نماید . هدف از به کارگیری این سیستم این میباشد که میزان سرمای کمتری هدر خواهد رفت .
 

در نهایت مصرف انرژی کاهش پیدا خواهد کرد . یخچال فریزر هوشمند دوو بدون برفک میباشد و از سامانه روشنایی ال ای دی جزیره ای برای روشنایی درون یخچال استفاده می نماید.

 
 

بیشتر بخوانید :🌬بررسی ساید بای ساید دوو ۰۰۳۶

 

 

کمپرسور ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵

 

کمپرسور یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵ از نوع اینورتر میباشد که نسبت به کمپرسورهای معمولی مصرف انرژی کمتری داراست . این نکته یک برتری برای آن محسوب می گردد. چرا که در نتیجه هزینه های انرژی را کاهش خواهد داد. توان خروجی کمپرسور نسبت به سایر کمپرسورها بهتر میباشد و پنج سطحه میباشد.
 

کمپرسور این یخچال فریزر دوو مدل ۲۹۱۵ موجب می گردد تا مواد غذایی درون یخچال سالم تر و با طروات تر باقی خواهند ماند . در کنار کمپرسور سیستم های سرمایشی هوشمندی نیز در یخچال و فریزر به کار رفته شده. این سامانه های سرمایشی وظیفه خواهند داشت تا درون یخچال و فریزر را سریع به دمای مورد نظر خود  خواهند رساند.
 

کمپرسور با استفاده از اطلاعاتی که سامانه های سرمایشی ارسال می نماید ، به صورت یکنواخت سرما را به درون یخچال و فریزر می رساند. درضمن هیچ گونه صدای مزاحمی هم از جانب کمپرسور ایجاد نخواهد شد. چرا که همان طور هم که اشاره کردیم از نوع اینورتر دیجیتال میباشد و صدای کمتری تولید می نماید .

 

 

[su_box title=”نگاه کلی ” box_color=”#f7ea2c”]یخچال فریزر ساید بای ساید اقتصادی کمپانی دوو ، یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۲۹ فوت دوو مدل ۲۹۱۵ رنگ استیل است./ سری پارامو با طراحی زیبا و شیک/ دارای موتور کمپرسور کم مصرف اینورتر/ سامانه ی سرمایش فلزی (Metal Ice Cooling) / 25% مصرف کمتر دارای  انرژی +A / گاز مصرفی R600a از نوع عالی ترین و سبکترین گاز کمپرسور یخچال فریزر/ دارای فیلتر تصفیه آب / دارای فیلتر تصفیه هوا / دارای سنسور دمای خودکار / دارای سامانه ی سرمایش الکترونیک (Digital Cooling) ساید بای ساید / مجهز به درب هوم بار / دارای آبسردکن خودکار متصل به آب شهری /دارای  یخساز خودکار (Turbo ice maker) / دارای سامانه ی مدیریت هوشمند/دارای  پنل لمسی LED / دارای فضای ۲۹ فوت دوو مدل ۲۹۱۵ / دارای سامانه ی سرمایش سریع / دارای ۲۴ ماه ضمانت نامه ی گروه انتخاب سرویس /دارای  ۱۲۴ماه ضمانت کمپرسور یخچال فریزر/ دارای ۳۰ روز گارانسی (بازگشت و تعویض) دوو[/su_box]

 

 

ابعاد خالص دوو مدل ۲۹۱۵ :

 

🔴دارای فضای کل یخچال فریزردوو مدل ۲۹۱۵ : ۲۹ فوت

⚫دارای ارتفاع: ۱۸۱ سانتی متر

🔴دارای عرض: ۹۱ سانتی متر

⚫دارای عمق یخچال فریزر: ۷۳ سانتی متر

ابعاد با کارتن

دارای ارتفاع بسته بندی : ۲ متر

دارای عرض بسته بندی: ۹۹ سانتی متر

دارای عمق بسته بندی: ۸۳ سانتی متر
 

محتویات داخل کارتن :

 

🔵یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۲۹ فوت دوو مدل ۲۹۱۵ رنگ استیل
 

🟡دارای به همراه ضربه گیر

🔵دارای دفترچه ی راهنما

🟡دارای کارت گارانتی

🔵دارای ۱ عدد فیلتر تصفیه آب

🟡دارای  شلنگ یخچالی ۵ متری

🔵دارای  ادوات نصب (اچار، گریس، واشر،پیچ و مهره)

 
 

بیشتر بخوانید :💎ساید بای ساید دوو ۳۳۴۰ مدرن و لاکچری

 
 

جمع بندی

 

برند دوو، برندی نام آشنا در بین ایرانیان میباشد که در زمینه لوازم خانگی تا به حال محصولات زیادی را تولید نموده است. یکی از این محصولات یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵ میباشد . در این مقاله ما به بررسی این محصول خواهیم پرداخت . قابلیت ها و امکانات آن را به شما معرفی نمودیم .
 

دقت و بررسی و قابلیت های یک محصول کمک می نماید تا دید بهتری پیدا نموده و خرید دقیق تری کنید . یخچال فریزر دوو به خوبی توانسته به تمامی خواسته های مصرف کننده پاسخ بدهد.

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-des-2915w-white/” background=”#45971a” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵[/su_button]

 
 

از شما همراهان محترم فروشگاه تخصصی توماکالا خواهش میشود تا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در قسمت پرسش و پاسخ در پایین مقالات به اشتراک بگذارید.

 

بیشتر بخوانید :😁خرید ساید بای ساید پرطرفدار دوو ۱۰۳۳

 
 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#e5160e” size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *