اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

😎بررسی ویژگی های یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

مدل D2BF-0028

معرفی یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو سری اولتیمو مدل D2BF-0028

 

یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو مدل D2BF-0028 با طراحی شیک و کلاسیک یکی از یخچال فریزر های که مجهز به نسل جدید کمپرسورهای کم مصرف ، با توانایی کنترل رطوبت، سیستم انجماد سریع و سیستم پر قدرت گردش هوای سه بعدی و همچنین دارای سامانه مدیریت مصرف هنگام سفر میباشد.
این مدل از یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو با طراحی شیک و توانایی های فراوان ، می تواند یکی از گزینه های اصلی برای خرید مشتریان گرامی گردد. همه با استفاده از تولیدات با کیفیت داخلی از صنعت کشور حمایت مینماییم.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

نهایت تازگی در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

به کمک قابلیت FRESH MAX مواد غذایی را در این یخچال فریزر تازه‌تر از روز اول نگه خواهید داشت .

 

مدل D2BF-0028

 

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

این سامانه در این مدل از یخچال فریزر پایین دوو  مجهز به سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص میدهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می نماید. این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل می نماید. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می نماید .
بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت خواهد ماند .

 

مدل D2BF-0028
 

سامانه سرمایش دوگانه در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو مدل D2BF-0028 مجهز به سیستم سرمایش دوگانه میباشد ، این سامانه موجب جدایی جریان مستقل سرمایش یخچال از فریزر میگردد و در نهایت غذای موجود در هر محفظه در بالاترین کیفیت و تازگی نگهداری خواهد شد . همچنین این سامانه در یخچال دوو مانع از انتشار بوی غیرمنتظره از فریزر به یخچال و بالعکس می گردد.

 

مدل D2BF-0028
 

امکان افزایش ۴۰% فضای یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

یکی از بارزترین ویژگی های سری یخچال فریزر Ultimo دوو امکان افزودن فضای فریزر به یخچال و افزایش ۴۰ درصدی فضای یخچال میباشد .نهایت تازگی مواد غذایی را با جدیدترین یخچال فریزر پایین دوو مدل D2BF-0028 تجربه نمایید به نحوی که طراحی این مدل از یخچال فریزر امکان افزایش ۴۰% فضای یخچال را فراهم می نماید .
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/5-steps-for-better-washing-with-a-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]بیشتر بخوانید :۵ گام شستشوی عالی تر با ماشین لباسشویی[/su_button]

 
 

این ویژگی بارز در یخچال های Ultimo موجب شده که فضای داخلی یخچال بیشتر گردد در نهایت مواد غذایی بیشتری می توان در یخچال نگهداری بشود . با در نظر گرفتن نیاز امروز خانه ها برای نگهداری غذای بیشتر در خانه ، این قابلیت می تواند کمک شایانی به خانواده های با جمعیت متوسط و بالا نماید تا مقدار بیشتری مواد غذایی با کیفیت و تازگی مطلوب در همه زمانها نگهداری نمایند.

 

مدل D2BF-0028
 

تنظیمات سفر در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

با فعال کردن این سامانه در یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو مدل D2BF-0028 بدون احتیاج به خاموش کردن یخچال فریزر، فریزر کارکرد عادی خود را ادامه خواهد  داد و یخچال به حالت نیمه خاموش در خواهد آمد و در این حالت از ایجاد بوی بد در آن جلوگیری میشود و همچنین موجب کاهش مصرف انرژی می گردد.
 

مدل D2BF-0028
 

طراحی با شکوه و چشم نواز یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

یکی از پر اهمیت ترین وسایل هر خانه‌ای یخچال فریزر میباشد که علاوه بر حفظ مواد غذایی، به زیبایی آشپزخانه هم باید کمک بنماید و طرح آن با سایر وسایل آشپزخانه هارمونی داشته باشد. واقعیت این میباشد که بسیاری از خانم‌های خانه‌دار آشنایی کاملی با کاربردهای یخچال فریزر نخواهند داشت و بیشتر به سایز و رنگ یخچال اهمیت داده اند.
 

یخچال‌ فریزر دوو Ultimo طراحی لوکس فضای آشپزخانه را مدرن‌تر جلوه می نماید و رنگهای مختلف آن هنگام خرید به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید یخچال فریزرتان را با دیگر وسایل داخل آشپزخانه ست نمایید.طراحی باشکوه و چشم نواز در این مدل از یخچال فریز دوو موجب شده تا ذهنیت جدیدی از یخچال فریزر در ذهن بانوان ایرانی بوجود بیاید.
 

سیستم Frameless Door Design طراحی زیبای مسطح و بدون برجستگی، با طراحی بدون قاب ، امکان پاکسازی سریع تمام سطوح یخچال فریزر را فراهم می کند.

 

 

نمایشگرLED با کنترل لمسی در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

 

دسترســی راحت  بــه تمامــی عملکردهــای یخچــال فریــزر از طریــق نمایشــگر لمســی led در یخچال فریزر پایین ۲۸ فوت دوو مدل D2BF-0028 همــراه بــا نمایــش تصویــری آنهــا.

 

آرامش و اطمینان همراه با کاهش هزینه‌های خانواده با مدیریت هوشمند انرژی

 

برچسب انرژی +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % ۲۵ مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A میباشد و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده است.

 

طراحی جدید درب و دستگیره‌ها در مدل D2BF-0028

 

روشنایی LED طراحی شده داخل دستگیره یخچال علاوه بر جلوه نورانی خیره کننده، موجب ایجاد روشنایی داخل کشوهای فریزر و دید بهتر محتویات آنها میگردد .

 

جا میوه‌ای دوقلو در مدل D2BF-0028

 

دارای ریل جهت سهولت در جابجایی امکان تفکیک میوه و سبزی به اختیار شما در این محصول بینظیر مدل D2BF-0028 دوو
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/features-of-paramo-dove-counter-depth-refrigerator-freezer/” background=”#ff0327″ size=”8″]بیشتر بخوانید :ویژگی‌های یخچال فریزر پارامو دوو Counter Depth[/su_button]

 

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *