اتاق خبر توماکالا, دوو, راهنمای خرید

راهنمای شستشوی ملحفه های سفید با ماشین لباسشویی دوو

راهنمای شستشوی ملحفه های سفید با ماشین لباسشویی دوو

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالافروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالاتجربه کنید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید در فروشگاه اینترنتی و معتبر توماکالا[/su_button]

 

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توما کالا را چند برابر نموده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/?instock=1″ background=”#ff0327″ size=”8″]خرید انواع لوازم خانگی دوو با قیمت استثنایی در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 

 

احتمالا در هتل ها و اقامتگاه های مختلف، لحاف و رو بالشی های سفید و تمیز آنجا نظر شما را به خود جلب نموده اند . ممکن می باشد از خودتان بپرسید که این لحاف ها را با کدام ماشین لباسشویی می شویند که تا این حد تمیز و پاکیزه اند. ملحفه های سفید، کاربرد های بسیار زیادی خواهند داشت و می توان در جاهای مختلف مانند اتاق خواب و غیره از آن ها استفاده نمود. به همین علت احتمال لکه شدن این نوع لحاف بالا می باشد . هرچقدر هم که مراقب لحاف های خود باشید و مرتبا آن ها را شسته، به مرور زمان رنگ پارچه تغییر کرده  و دیگر ظاهر تمیز قبل را ندارد.
 

🟥⬛

 

خوشبختانه برای این موضوع راه حلی وجود خواهد داشت. در این مطلب قصد داریم به آموزش نحوه شستشو ملحفه های سفید با استفاده از ماشین لباسشویی بپردازیم. همچنین راه حل های بسیار ساده و موثری برای بهبود عملکرد شستشو آموزش می دهیم.(ماشین لباسشویی دوو)
 
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-ewk-8242/” background=”#ff0327″ size=”8″]خریدماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8242 ظرفیت ۸ کیلوگرم سیلور[/su_button]

 
 

انواع مواد سفید کننده موثر برای شستشو ملحفه ها در ماشین لباسشویی

 

اکثر لحاف ها پس از گذشت زمان به علت تعرق و چربی بدن که در حین خواب به وجود خواهد آمد، زرد و کدر می گردند. اما با استفاده از ترفند هایی که در ادامه ذکر خواهیم نمود، شما می توانید لحاف خود را کاملا تمیز کرده. خبر خوب اینجاست که این ترفند ها در همه لباسشویی ها جواب خواهد داد و لازم نمی باشد که بهترین ماشین لباسشویی بازار را در اختیار داشته باشید.(ماشین لباسشویی دوو)

مواد شوینده ای که برای سفید کردن ملحفه ها می توانیم از آن ها استفاده نماییم به شرح زیر خواهند بود:

 

 

راهنمای شستشوی ملحفه های سفید با ماشین لباسشویی دوو

 

استفاده از لیمو

 

لیمو حاوی مقادیر زیادی اسید سیتریک است  و خواص سفید کنندگی بالایی خواهد داشت. لیمو می تواند در فرایند شستشو لحاف بسیار موثر عمل نماید و لکه ها را بزداید. دو روش برای لکه زدایی به کمک لیمو وجود خواهد داشت که به آن خواهیم پرداخت  :
 

راهکار اول : این می باشد که آب لیمو را گرفته و با مواد شوینده معمولی ماشین لباسشویی ترکیب نموده و به صورت معمول از ماشین لباسشویی استفاده کنید.(ماشین لباسشویی دوو)
 

🟥⬛

 

راهکار دوم : نصف فنجان آب لیمو را با حدود ۴ لیتر آب داغ مخلوط نموده و لحاف را حداقل یک ساعت و حداکثر یک شبانه روز در محلول گذاشته تا خشک گردد . (از این روش نباید برای پاکیزگی ملحفه های ابریشمی استفاده نمود .) بعد از اینکار می توانید ملحفه را بردارید و طبق معمول با ماشین لباسشویی، لحاف خود را شسته.(ماشین لباسشویی دوو)

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-8-kg-washing-machine-model-dwk-9000s/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S/C[/su_button]

 

 

 

راهنمای شستشوی ملحفه های سفید با ماشین لباسشویی دوو
 

استفاده از سرکه و جوش شیرین

 

سرکه شاید محبوب ترین ماده معمولی خانگی باسد که علاوه بر استفاده در تهیه غذا، به عنوان یک راه حل موثر جهت تمیز کردن اجسام مختلف نیز معرفی می گردد. جوش شیرین نیز علاوه بر مصارف خوراکی، به عنوان یک ماده تمیز کننده با قابلیت حذف بو شناخته خواهد شد. دو روش برای استفاده از این مواد برای شستشو لحاف سفید وجود خواهد داشت که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت :
 

🟥گام اول : برای شستشو لحاف سفید با این راهکار، ابتدا لحافی که می خواهید در لباسشویی بشویید را داخل دستگاه گذاشته . سپس نصف فنجان جوش شیرین را به درام لباسشویی خود اضافه نمایید. حالا، در محفظه مخصوص نرم کننده پارچه، سرکه را اضافه نموده. سپس، ماشین لباسشویی را روشن نموده و از آب داغ استفاده نمایید و اجازه دهید که لباسشویی یک دور معمولی کار نماید. آب داغ، در از بین بردن لکه ها بسیار موثر تر از آب سرد و گرم عمل می نماید.(ماشین لباسشویی دوو)
 

🟥⬛

 

⬛گام دوم : نصف فنجان سرکه را با حدود ۴ لیتر آب داغ مخلوط نمایید. لحاف را بگذارید داخل این آب تا به مدت یک ساعت در آن قرار گرفته. حال برای رفع بوی سرکه می توانید به آب مقداری جوش شیرین اضافه نموده. سپس لحاف را داخل ماشین لباسشویی قرار داده و اجازه دهید که لباسشویی یک دور کار نمایید.(ماشین لباسشویی دوو)
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-7200-washing-machine/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو سری مدل DWK-7200[/su_button]

 

 

 

راهنمای شستشوی ملحفه های سفید با ماشین لباسشویی دوو
 

سفید کننده

 

سفید کننده با وجود این که یکی از محبوب ترین روش های تمیز کردن پارچه است، اما راهکار ایده آلی نخواهد بود . زیرا در صورت استفاده بیش از حد از این مواد، الیاف ملحفه آسیب خواهند دید . اما برای از بین بردن لکه ها مناسب می باشند . توصیه می گرد که برای لکه های قدیمی از سفید کننده استفاده گردد. برای شستشو لحاف با سفید کننده به شکل زیر عمل نمایید:
 

🟥⬛

 

نصف فنجان سفید کننده را به درام ماشین لباسشویی اضافه نموده و دستگاه را برای یک دور کامل روشن نمایید . پس از شستشو اگر بوی سفید کننده همچنان باقی مانده است، یک دور دیگر ماشین لباسشویی را برای شستشوی مجدد با مواد شوینده معمولی، روشن نمایید.(ماشین لباسشویی دوو)
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-dwk-8240-white/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8240 سفید[/su_button]

 

 

نکات بهینه سازی فرایند شستشو لحاف ها توسط لباسشویی

 

برای بهبود فرایند شستشو لحاف توسط ماشین لباسشویی، بهتر می باشد یکسری نکات را رعایت نمایید تا هم ملحفه ها به خوبی شسته شود و هم اینکه پس از شستشو نرم و لطیف تر گردند. نکات مذکور به شرح زیر خواهند بود :
 

🟥گام اول : ملحفه های خود را قبل از شستشو در ماشین لباسشویی، به مدت یک ساعت در آب داغ قرار داده. در این حالت می توانید سرکه، سفید کننده یا لیمو را به آب داغ اضافه نمایید تا در این مدت جرم گیری به خوبی انجام گردد.(ماشین لباسشویی دوو)
 

🟥⬛

 

⬛گام دوم : حال می توانید لحاف را داخل ماشین لباسشویی گذاشته و شوینده معمولی را به همراه نصف فنجان جوش شیرین داخل محفظه مواد شوینده ریخته. اجازه بدهید ماشین لباسشویی یک دور کامل به شستشو لحاف بپردازد و لحاف را به خوبی شسته.
 

🟥⬛

 

🟥گام سوم : اگر بعد از شستشو متوجه شدید که لحاف هنوز بوی سرکه یا سفید کننده خواهند داد، یکبار دیگر لحاف را با ماشین لباسشویی شسته و این بار از هیدروژن پراکسید استفاده نمایید و از مواد شوینده معمولی استفاده نباید کرد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-washing-machine-dwk-8442/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK8442[/su_button]

 
 

 

لحاف های سفید پاکیزه

 

در این مرحله لحاف به خوبی با هیدروژن پراکسید شسته و هرگونه بوی اضافی را از بین خواهد برد.

⬛گام چهارم : در انتها پس از تمامی این مراحل، لحاف خود را در هوای خشک و ترجیحا در معرض نور خورشید قرار داده تا به خوبی خشک گردد.(ماشین لباسشویی دوو)
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-primo-8-kg-washing-machine-dwk-8542v/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8542V ظرفیت ۸ کیلوگرم[/su_button]

 
 

نتیجه گیری

 

تمامی نکاتی که ذکر شد، منجر می گردد که لحاف سفید شما، هرچقدر که کثیف یا قدیمی بوده اند، مانند روز اولشان پاکیزه گردند و نو به نظر خواهند رسید . توجه نمایید که برخی از این مواد خاصیت پاکنندگی بالایی خواهند داشت  و نباید بیش از اندازه از آن ها استفاده گردد. پیشنهاد خواهد شد  پس از هر یک یا دو بار شستشو معمولی از این روش ها برای شستشو لحاف سفید استفاده نمایید تا بافت پارچه آسیب نبیند.(ماشین لباسشویی دوو)

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید در فروشگاه اینترنتی و معتبر توماکالا[/su_button]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *