اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

🔵شیوه ی استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی

با وجود مشغله زیاد افراد در دنیای مدرن امروزی، ماشین ظرفشویی به یکی از مهم ترین و محبوب ترین لوازم خانگی مبدل شده . کاهش مصرف آب و سهولت شستن ظروف، کاربرد این وسیله را افزایش داده است. در ادامه به نحوه استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی و قرار دادن ظروف داخل آن می پردازیم. همچنین به نحوه انتخاب صحیح مواد شوینده مورد نیاز برای شستشو ظروف با حداکثر بازدهی خواهیم پرداخت. در انتها شما می توانید به سادگی از ماشین ظرفشویی خود با حداکثر کیفیت و بازدهی استفاده کنید.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 
 

ماشین ظرفشویی

 

چیدن صحیح ظروف در قفسه های ماشین ظرفشویی

 

ابتدا غذای اضافی ظروف را پاک نمایید و مطمئن گردید که چیزی به ظروف نچسبیده است. سپس ظروف را به شکلی در کنار هم قراربدهید که بین ظروف فاصله یکسانی باشد. دقت نمایید که سمت کثیف ظروف به سمت آبپاش قرار گرفته باشد و هیچ ظرفی جلوی آن ها نباشد تا ظروف به خوبی تمیز بشوند.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]بهترین و نازلترین قیمت لوازم خانگی دوو در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 

 

بهترین روش چیدمان در قفسه بالایی ماشین ظرفشویی

 

وسایلی مانند انواع لیوان و فنجان و ظروف کوچک را در این قسمت قرار داده.
کاسه و بشقاب های کوچک و درب های پلاستیکی را بین تیغه های نگهدارنده قرار بدهید.
همیشه از قابل شستشو بودن ظروف پلاستیکی خود با ماشین ظرفشویی مطمئن گردید.

بهترین روش چیدمان در قفسه پایین ماشین ظرفشویی

 

تمامی ظروف بزرگ مانند بشقاب های غذا خوری را در قفسه پایینی قرار داده شود.
قابلمه ها و انواع تابه ها را را در اطراف ماشین ظرفشویی دوو قرار بدهید.
قاشق و چنگال و چاقو را داخل سبد دستگاه قرار داده شود و اجسام تیز را حتما رو به پایین قرار بدهید.
در انتها بعد از بررسی تمامی این موارد مطمئن گردید که چیزی مانع حرکت بازوی آب پاش نمی گردد.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]لوازم خانگی دوو در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 
 

ماشین ظرفشویی

 

روش اضافه کردن مواد شوینده به ماشین ظرفشویی

 

معمولا محل ورود مواد شوینده، داخل درب ماشین ظرفشویی قرار گرفته است. برای قرار دادن مواد شوینده به شکل زیر عمل نمایید:

مواد شوینده متناسب با ماشین ظرفشویی را مطابق دستورالعمل دفترچه راهنما دستگاه، داخل محفظه شوینده قرار بدهید و در آن را ببندید.
انواع متفاوتی از مواد شوینده مانند مایع، پودر، ژل و قرص وجود خواهد داشت. شما باید متناسب با دستورالعمل ماشین ظرفشویی از آن ها استفاده نمایید.
اگر از مواد شوینده مایع استفاده می نمایید، باید تا انتهای خط مندرجی که درون مخزن مواد شوینده ظرفشویی وجود دارد، پر کرده باشید.

انواع روش های شستشو در ماشین ظرفشویی

 

اکثر ماشین های ظرفشویی، دارای سه حالت شستشو سریع، معمولی و سنگین هستند. استفاده از هرکدام از این حالت ها، بستگی به میزان وزن ظروف و همینطور میزان کثیفی آن ها دارد. برای تنظیم گزینه ی مورد نظر، از دکمه های بالا و جلوی درب ماشین ظرفشویی دوو استفاده نمایید.

حالت سریع (Quick Mode)

 

در این حالت، از آب و حرارت بالا برای پاکیزه کردن ظروف استفاده می گردد. از این حالت زمانی استفاده نمایید که حجم ظروف کم و میزان کثیفی آن ها نیز کم باشد.

حالت عادی (Normal Mode)

 

در این حالت، از آب و حرارت معمولی برای پاکیزه کردن ظروف استفاده می گردد. از این حالت زمانی استفاده نمایید که تعداد ظروف چندان زیاد نبوده و میزان کثیفی آن ها نیز کم باشد.

حالت سنگین (Heavy Duty)

 

از این حالت برای پاکسازی کامل ظروف سنگین مانند قابلمه و تابه و سایر مواردی که بسیار کثیف و چرب می باشند، استفاده می گردد. در این حالت جهت پاکسازی هرچه بهتر ظروف، از آب اضافی و دمای بالاتر استفاده می گردد. علاوه بر این مدت زمان شستشو در این حالت از سایر حالت ها بیشتر است.

روش روشن نمودن ماشین ظرفشویی

 

پس از اتمام مراحل بالا، شما می توانید با زدن دکمه Start، ماشین ظرفشویی خود را روشن و از آن استفاده نمایید. مدت زمان شستشو بسته به حالتی که برای پاکسازی ظروف از آن استفاده شده بستگی خواهد داشت، بر روی نمایشگر دستگاه درج می گردد.

 

ماشین ظرفشویی

 

معرفی ماشین ظرفشویی دوو مدل DW-2560w

 

ماشین ظرفشویی دوو ۱۵ نفره مدل DW-2560w از جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط کمپانی دوو است. بهبود کیفیت و عملکرد دستگاه و طراحی بهبود یافته از مشخصات این محصول به شمار می آید. ماشین ظرفشویی دوو توسط متخصصان کمپانی دوو ساخته شده است و تکمیل شده ی مدل قدیمی DWK-1560 است.
 

ظرفشویی ۲۵۶۰ دوو با ظرفیت بالا و از نظر شمارش ۱۵ نفره است و ایده آل برای خانواده های پر جمعیت به شمار می آید و شما را از استفاده چند باره از دستگاه بی نیاز خواهد کرد. ماشین ظرفشویی دوو ۱۵ نفره مدل DW-2560w از سری محصولات باکیفیت کمپانی بزرگ و معتبر DAEWOO است که به بازار آمده . این محصول با طراحی بسیار زیبا و کیفیت ساخت عالی و همچنین داشتن قطعات مرغوب و مناسب محیط زیست و همچنین برنامه های شستشوی حرفه ای در هرچه بهتر شستن ظروف بسیار کثیف به کاربران کمک کرده است.

 

وجود ۶ برنامه اصلی شستشو انواع سیستم شستشو را برای کاربران فراهم نموده و سخت ترین لکه ها نیز از ظروف پاک می گردد.یکی از این برنامه ها وجود سیستم هوشمند کنترل نشتی آب است؛ این سیستم به دلیل مسئله زمان در تشخیص به موقع نشتی ماشین ظرفشویی مدل DW-2560w بسیار اهمیت خواهد داشت. این سیستم در ظرفشویی تعبیه شده و با وجود نشتی آب سنسور تحریک شده و وضعیت ایجاد شده را به سیستم کنترل مرکزی دستگاه اطلاع می دهد و در پیامی نمایش داده می شود تا سریعا مشکل را از طریق متخصصان حل کند.

 

قابلیت های مهم و کاربردی در ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560

 

برنامه شستشـوی سـریع ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره دوو مدل DW-2560w این امکان را فراهم کرده تا ظروفی را که بصورت روزانـه مـورد اسـتفاده قـرار خواهند گرفت و کثیفـی چندانـی نخواهند داشت ، در زمـان کوتـاه یـک سـاعت شستشـو داده شود . ایـن برنامـه، شستشـو در ماشین ظرفشویی ، را بـا نهایـت صرفـه جویـی در مصـرف آب و انـرژی انجـام می دهد.

 

زمانـی کـه بارگـزاری ظرف‌هـا کامـل نشـده و قصـد داریـد قبـل از شـروع شستشـو ظرف‌هـای دیگـری را بـه ماشـین ظرفشـویی  اضافـه نمایید بهتـر میباشد بـرای جلوگیـری از بـو گرفتـن ظرفهـا و یـا خشـک شــدن کثیفــی روی آنهــا، از برنامــه خیســاندن ظــروف (Pre-Rinse) اســتفاده نمایید. ایــن برنامــه، خیســاندن ظرف‌هــا را در ۱۱ دقیقــه بــا اســتفاده از آب ســرد انجــام میشود .

 

از دیگر قابلیت های حرفه ای شستشو در ماشین ظرفشویی دوو ۱۵ نفره مدل DW-2560w می توان به برنامه شستشوی میوه و سبزیجات ، وجود سبد سوم قاشق و چنگال ، وجود سبد بالایی با قابلیت تنظیم ارتفاع ، برنامه شستشوی تاخیری از ۱ تا ۲۴ ساعت ، وجود صفحه نمایش LED ، سیستم قدرتمند عیب یاب هوشمند که در اولین فرصت عیب دستگاه را نمایش میدهد تا بتوان از طریق کارشناسان متخصص مشکل حل گردد.

 

سیستم شستشوی سریع در ۵۹ دقیقه ، برنامه ویژه استفاده از قرص ظرفشویی ، وجود سیستم شستشوی فوق سریع در زمان هایی که وقتتان بسیار کم میباشد و نیاز به شستشوی ظروف دارید قابلی استفاده است، سیستم فوق سریع شستشو در ۳۴ دقیقه کار را برای شما انجام خواهد شد ، همچنین سیستم شستشوی بسیار قوی Intensive که سخت ترین لکه هارا نیز از بین خواهد برد و همچنین برنامه شستشوی ظروف حساس شیشه ای و چینی اشاره نمود.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dwk-2560-dishwasher/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین ظرفشویی دوو مدل DW-2560w[/su_button]

 

 

ماشین ظرفشویی

 

معرفی ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-3480 سفید ۱۴ نفره

 

برند دوو از برند های معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی میباشد که این بار محصولی کار آمد و در عین حال با کیفیت به نام ماشین ظرفشویی دوو ۱۴ نفره مدل DDW-3480 تولید نموده است. این محصول به ۸ برنامه اصلی شستشو مجهز میباشد که با استفاده از این برنامه ها می توانید شستشویی کامل داشته باشید. پنل دستگاه دارای صفحه نمایش led میباشد که جهت نمایش زمان و تنظیمات کاربرد خواهد داشت. این مدل ماشین ظرفشویی به سه طبقه شستشو تشکیل شده که ارتفاع سبد بالایی آن را می توانید به صورت دستی تنظیم نمایید. سبد سوم ماشین ظرفشویی که برای قاشق و چنگال در نظر گرفته شده جهت چیدمان بهینه به صورت منعطف طراحی شده .

 

۸ برنامه شستشوی کاربردی در ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره دوو

 

سیستم strong wash از دیگر برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره دوو میباشد. از این سیستم می توانید برای ظرف های بسیار کثیف استفاده نمایید. این ماشین ظرفشویی به سیستم شستشوی تاخیزی مجهز میباشد با این برنامه می توانید از ۱ تا ۲۴ ساعت در شروع برنامه شستشو تاخیر ایجاد نمایید.

 

ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-3480 مجهز به سیستم هوشمند عیب یاب است به وسیله ی این سیستم می توانید مشکل دستگاه خود را پیدا نموده و آن را حل نمایید و یا در صورت پیدا کردن مشکل با تکنسین در میان گذاشته شود. شستشو با نصف ظرفیت در ماشین ظرفشویی دوو شستشو را در سبد بالا و یا سبد پایین متمرکز می نماید که این کار موجب صرفه جویی در آب و برق می گردد.
از مشخصه های دیگر دستگاه می توان به سه بازوی آبپاش، مخزن شستشوی تمام استیل (steel) ، قابلیت تغییر در جا نمایی داخلی سبد پایین و دو نیم طبقه فنجان در سبد دوم اشاره نمود.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dishwasher-model-ddw-3480/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-3480 سفید ۱۴ نفره[/su_button]

 
 

ماشین ظرفشویی

 

معرفی ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2562

 

ماشین ظرفشویی دوو ۱۵ نفره مدل DWK-2562 از جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط کمپانی دوو است. بهبود کیفیت و عملکرد دستگاه و طراحی بهبود یافته از مشخصات این محصول به شمار می آید. ماشین ظرفشویی دوو توسط متخصصان کمپانی دوو ساخته شده است و تکمیل شده ی مدل قدیمی DWK-1560 است.

 

ظرفشویی مدل DWK-2562 دوو با ظرفیت بالا و از نظر شمارش ۱۵ نفره است و ایده آل برای خانواده های پر جمعیت به شمار می آید و شما را از استفاده چند باره از دستگاه بی نیاز خواهد کرد. ماشین ظرفشویی دوو ۱۵ نفره مدل DWK-2562 از سری محصولات باکیفیت کمپانی بزرگ و معتبر DAEWOO است که به بازار آمده . این محصول با طراحی بسیار زیبا و کیفیت ساخت عالی و همچنین داشتن قطعات مرغوب و مناسب محیط زیست و همچنین برنامه های شستشوی حرفه ای در هرچه بهتر شستن ظروف بسیار کثیف به کاربران کمک کرده است.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-dishwasher-dwk-2562/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2562[/su_button]

 

 

ماشین ظرفشویی

 

معرفی ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره دوو مدل DDW-4471

 

ماشین ظرفشویی یکی از بهترین وسیله آشپزخانه برای شستن ظروف محسوب می گردد. برای شستن ظروف با ماشین ظرفشویی، کافی است ماشین ظرفشویی را بارگیری نمایید، مواد شوینده ظرف را اضافه نموده و یک چرخه شستشو را اجرا کنید. برند دوو یکی از تولید کننده های معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی است که این بار برند دوو محصولی با کیفیت به نام ماشین ظرفشویی دوو ۱۴ نفره مدل DDW-4471 تولید نموده است.

 

این مدل ماشین ظرفشویی دوو سه طبقه ی مجزا داره که سبد بالایی آن را می توانید به صورت دستی تنظیم نموده و سبد را جابه جا نمایید. سبد سوم دستگاه برای چیدمان بهینه به صورت منعطف طراحی شده که می توانید قاشق و چنگال ها را درون آن قرار بدهید.

 

سایر امکانات ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره دوو مدل DDW-4471

 

شما با استفاده از برنامه شستشو با تاخیر محصول می توانید زمان شستشو را از ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت به تاخیر بیاندازید. سیستم هوشمند عیب یاب از دیگر مشخصه های ماشین ظرفشویی دوو محسوب می گردد سیستم عیب یاب هوشمند مشکل دستگاه را به صورت دقیق و درست تشخیص خواهد داد  و در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد کرد.

 

سیستم خشک کن اضافی در ماشین ظرفشویی دمای آب را در پایان چرخه برای شستشوی ظروف با آب بسیار داغ افزایش خواهد داد  و  تمام ظروف شما حتی ظروف پلاستیکی بدون نقص خشک می کند. ماشین ظرفشویی دوو به سیستم Extra cleaning مجهز شده که می توانید برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف از آن استفاده نمایید.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/14-seater-dishwasher-dew-model-ddw-4471/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره دوو مدل DDW-4471[/su_button]

 

 

فروشگاه توما کالا  با ارائه راهنمای خرید لوازم خانگی دوو و دیگر برندها ( برای مشاهده راهنمای خرید دیگر برندها به منوی بالا مراجعه نمایید . ) سعی در ارتقای فکری شما عزیزان درباره خرید محصولات لوازم خانگی را داراست ، امیدواریم با ارائه این مطالب تحقیقاتی بتوانیم خدمتی به خانواده ی فروشگاه توماکالا  عرضه کرده باشیم.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]بهترین و نازلترین قیمت لوازم خانگی دوو در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 
 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *