اتاق خبر توماکالا, دوو, راهنمای خرید

👌معرفی کارآمدترین جاروبرقی دوو

در حال حاضر اگر به دنبال یک جاروبرقی با کیفیت و کارآمد هستید در بازار محصولات دوو حتما به چشمتان خورده.جاروبرقی از وسایلی میباشد که معمولا خانم های منزل روی آن حساس میباشند. و سعی دارند در انتخاب خود معیار هایی را رعایت نمایند که از خرید و استفاده جاروبرقی لذت کامل رو ببرید. در نتیجه در ادامه ی موضوع خواهیم پرداخت به ویژگی ها و مشخصات محصولات کمپانی دوو که بتوانیم در آخر به این سوال که آیا جاروبرقی دوو خوبه است یا نه؟ بتوانیم پاسخ دهیم.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

معیارهای انتخاب یک جاروبرقی خوب و کارآمد

 

معیار ها و موارد مورد بررسی در خرید جاروبرقی تا حدودی در اکثر افراد یکسان میباشد . جاروبرقی دوو مناسب به دستگاهی گفته خواهد شد که از قدرت مکش بالایی برخوردار میباشد. بدنه مقاومی در برابر ضربه داشته باشد. میزان صدای مزاحم کمتری نسبت به سایر برند ها ، وجود فیلتر های بهداشتی ، کابل برق بلند ، سری های مختلف جهت انواع مو و سطوح و……
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید بهترین لوازم خانگی دوو در فروشگاه توماکالا[/su_button]

 

 

آیا جاروبرقی دوو بخریم ؟

 

برای اینکه بتوانیم صادقانه به این سوال پاسخ دهیم نیاز میباشد . که مواردی که در بالا برای یک جاروبرقی خوب معرفی گشت را در محصولات شرکت دوو بررسی بنماییم. هرچه مشخصات دوو به جاروبرقی ایده آل نزدیک تر میباشد ، سیگنال های مثبت جهت خرید دوو دریافت خواهیم کرد.
 

مزایا

 

  • جاروبرقی این برند از نظر طول کابل برق ۸ متر میباشد، که بیشتر مناسب آپارتمان های کوچک میباشد . زیرا هرچقدر طول کابل برق بیشتر گردد شعاع کارکرد دستگاه هم بیشتر خواهد شد و احتیاجی به تعویض پریز برق در منزل نخواهید داشت.
  • نمیتوان گفت طول کابل برق ۸ متر برای جاروبرقی یک ایراد بزرگ میباشد . اما در کنار طول های ۱۵ متری برخی برند های دیگر مانند بوش ، پاکشوما و پارس خزر این یک نقص به شمار خواهد آمد.
  • دوو نیز مانند خیلی از برند های مطرح دیگر سیم جمع کن جاروبرقی خود را از حالت پدالی به اتومات تغییر داده. که این یک ویژگی کاربر پسند میباشد .
  • یکی از بزرگترین مواردی که کارشناسان فروشگاه توماکالا و مصرف کنندگان به آن اشاره نموده اند. وجود کنترل روی دسته این جاروبرقی میباشد که به کاربرپسند شدن هرچه بیشتر جاروبرقی کمک زیادی خواهد نمود.
  • از نظر فیلتر های بهداشتی دوو بسیار عالی در جاروبرقی های خود عمل نموده است و ۸ مرحله فیلتراسیون و فیلتر قابل شستشو HEPA 13 در نظر گرفته که از این بابت دوو نمره بسیار عالی را کسب مینماید.

 

نتیجه گیری : جاروبرقی دوو خوبه یا نه  ؟

 

در نهایت در پاسخ به این سوال که آیا جاروبرقی دوو خوبه است یا نه؟

باید گفت با در نظر گرفتن به نمره قابل قبولی که دوو در بخش های زیبایی دستگاه ، قدرت مکش بالا ،سیم جمع کن خودکار ، تعداد سری های جمع آوری و حجم کیسه و فیلتر های بهداشتی توانست کسب نماید .

اگر تجربه خرید و یا استفاده از محصولات دوو را داشته باشید در زیر همین مقاله نظر خود را ثبت نمایید. که دیگر دوستانی که به دنبال جاروبرقی دوو میباشید کمک کرده باشد.
 

فروشگاه توماکالا

 

فروشگاه توماکالا  میتوانید از کارشناسان ما مشاوره تلفنی قبل از خرید گرفته تا در محدوده هزینه شما برای یک جاروبرقی خوب بهترین گزینه ها به شما معرفی گردد.
 

جاروبرقی دوو

 

معرفی جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

 

جاروبرقی یکی از لوازم مهم نظافت میباشد که امروزه در اکثر منازل وجود خواهد داشت. برخی از جاروبرقی ها دارای کیسه های یک بار مصرف می باشند و برخی دیگر نیز کیسه های دائمی خواهند داشت. جاروبرقی دوو  مدل DVC-LH22Rمحصولی جدید از برند دوو میباشد که با قدرت موتور ۲۱۰۰ وات به بازار عرضه نموده است. جاروبرقی ۲۱۰۰ وات دوو قدرت مکش قابل تنظیم و توان مکش آن برابر ۶۵۰ وات میباشد. برای این محصول فیلتر HEPA13 در نظر گرفته که مانع از ورود گرد و غبار به داخل محیط می گردد و همچنین امکان شستشو آن در زمان آلوده شدن به گرد و غبار وجود خواهد داشت.

 

محیط عاری از هر گونه آلودگی با نسل جدید فیلتراسیون در جاروبرقی دوو اسپرو. این فیلتر از نوع HEPA13 میباشد. این فیلتر گرد و غبار را از یک فیلتر هشت مرحله ای عبور خواهد داد و در نتیجه محیطی تمیز و بدون گرد وغبار ایجاد می نماید. وضعیت میزان کثیفی فیلتر، از چراغ نمایشگر روی صفحه LED قابل کنترل میباشد.
 

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22Rدارای برس اضافه از نوع توربو است. این برس کمک می نماید تا پرزها و موها بدون آسیب زدن به الیاف فرش به راحتی جارو بشوند. تمیز کردن کامل خانه از هر نوع پرز و مو برای افرادی که آلرژی خواهند داشت یا صاحب حیوان خانگی می باشند، بسیار مناسب می باشد.

 

قابلیت های مهم در جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

 

حجم مخزن زباله ی جاروبرقی کیسه دار دوو  ۴٫۵ لیتر می باشد و کیسه های زباله ی جاروبرقی دوو به صورت یک بار مصرف است . به همراه دستگاه برس چند منظور اصلی و برس توربو، بورس گردگیر، برس مبل و گوشه پاک کن ارائه می کند. پرزها و موها با استفاده از این جاروبرقی از روی فرش گرفته خواهد شد بدون این که به الیاف فرش آسیبی وارد کند.
یکی از مزیت های جاروبرقی دوو  مدل DVC-LH22R گیره نگه دارنده سری ها می باشد که به لوله ی تلسکوپی نصب می شود و همیشه در دسترس است. این فیلتر در ۸ مرحله فیلتراسیون را انجام داده تا محیطی به دور از گرد و غبار و سالم را فراهم سازد.

 

از مشخصات دیگر این محصول می توان به نشانگر LED در روی بدنه اشاره نمود که توسط آن پربودن کیسه زباله و میزان کثیفی فیلتر بهداشتی را نشان خواهد داد. دستگیره جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R به صورت ارگونومیک طراحی شده  ، به این ترتیب کاربر می تواند بدون هیچ مشکلی دربازه زمانی زیاد از جاروبرقی  مدل DVC-LH22R استفاده نماید.

 

کاربر می تواند با کمک کلیدهای کنترل روی دسته ی جاروبرقی، وسیله را خاموش/روشن کرده و یا قدرت مکش دستگاه را تنظیم نماید . جاروبرقی کیسه دار دوو مدل DVC-LH22R دارای سیم بلند ۸ متری است و امکان جاروکشی تا شعاع ۱۱ متر را برای کاربر فراهم می نماید. در نتیجه می توان با کاهش دفعات جاب جایی پریز برق، در زمان کمتر بخش های مختلف خانه را به آسانی نظافت نمود.وجود نمایشگر LED در این محصول وضعیت هایی مانند ، وضعیت کثیف شدن فیلتر HEPA ، وضعیت قدرت مکش و پر بودن کیسه زباله را نشان خواهد داد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-vacuum-cleaner-model-dvc-lh22r/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R[/su_button]

 

 

جاروبرقی دوو

 

معرفی جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B

 

یکی از فاکتورهای اصلی خرید جاروبرقی ، میزان توان مصرفی و قدرت مکش آن باشد .جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B اسپرو با بکارگیری بروزترین موتور اروپایی با بازده بالا در رده کم مصرف انرژی با توان ماکزیمم ۲۱۰۰ وات میباشد که با طراحی ویژه این جاروبرقی دارای قدرت مکش ۶۵۰ وات است .
جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B اسپرو ضمن برخورداری از موتور پر قدرت از ویژگی سایلنت نیز برخوردار میباشد که با تولید صدای کم در هنگام کار یک انتخاب مناسب و کارآمد برای مصرف کنندگانی میباشد که به دنبال یک جاروبرقی کم صدا هستند.
 

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B اسپرو دارای پنل نشانگر LED روی بدنه است. پر بودن کیسه زباله و وضعیت کثیف شدن فیلتر HEPA را نمایش خواهد داد.
 

فیلتر HEPA 13 یا دوام و قابل شستشو با طراحی ویژه ۸ مرحله فیلتراسیون گرد و غبار خروجی ، محیطی تمیز و عاری از گرد و خاک را تضمین می کند. همچنین این جاروبرقی مدل DVC-LH22B دارای کنترل دسته جهت روشن و خاموش نمودن و تنظیم قدرت مکش است.
 

این مدل جاروبرقی مدل DVC-LH22B دارای گیره نگه دارنده است که سری های کاربردی به لوله تلسکوپی نصب خواهد شد و همیشه در دسترس است.
در این جاروبرقی مدل DVC-LH22B بدون آسیب زدن به الیاف فرش ، پرز و موهای را به راحتی جمع کرده . همچنین برای افرادی که آلرژی و حیوان خانگی خواهند داشت مناسب است.
 

کیسه جاروبرقی مدل DVC-LH22B با حجم بالا ۴٫۵ لیتری به منظور کاهش دفعات تعویض، تهیه شده است از الیاف سوزنی NON-WOVEN برای فیلتراسیون بهتر که موجب جذب و نگه داشت حداکثری گردو غبار ، باکتری ها و میکروب ها است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d8%af%d9%88%d9%88-%d9%85%d8%af%d9%84-dvc-lh22b/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B[/su_button]

 

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توما کالا را چند برابر نموده است.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *