اتاق خبر توماکالا, دوو, راهنمای خرید

معرفی ساید بای سایدهای دوو

معرفی ساید بای سایدهای دوو

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید از فروشگاه لوازم خانگی توماکالا[/su_button]

 

در این مطلب قصد خواهیم داشت از سری مطالب معرفی محصولات در توماکالا به معرفی ساید بای سایدهای دوو پردازیم که علاوه بر معرفی قابلیت ها شما را با ویژگی های این ساید بای ساید‌ها سری جدید دوو آشنا ‌خواهیم کرد ، در ادامه این مطلب با ما همراه گردید.

 

 

ساید بای سایدهای دوو
 

ساید بای سایدهای دوو سری پارامو

 

ساید بای سایدهای دوو سری پارامو محصولی جدید و پیشرفته از مجموعه ساید بای سایدهای دوو هستند . کیفیت بالای ساخت در کنار طراحی جذاب و زیبا ، از ویژگی‌های این محصول به شمار خواهند آمد. از نکات قابل توجه محصولات سری پارامو دوو باید به کمپرسور هوشمند ، سامانه سرمایش پیشرفته و مصرف انرژی کم آن اشاره نمود. سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Cooling مجهز به سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص می دهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می نماید . این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل می نماید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-d2s-1037mw/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 

 

کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین نموده و بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه و سـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت خواهد ماند. کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف می نماید و همچنین بـا عملکـرد بهینه و قابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی خواهد داشت.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل خواهد رساند ، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی خواهند ماند . نشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % ۲۵ مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A میباشد و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده است.

 

 

ساید بای سایدهای دوو
 

ساید بای سایدهای دوو سری پرایم ۳

 

یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی دوو ، ساید بای سایدهای دوو سری پرایم ۳ میباشد که وارد بازار شده . مجمموعه جدید Fresh Land سری پرایم ، سه درب که بصورت Door to Fresh Land میباشد . سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling این سامانه در این مدل از ساید بای ساید دوو مجهز به سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص خواهد داد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می نماید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-refrigerator-freezer-d2bf-0291gw-white/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0291[/su_button]

 

 

این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل می نماید. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین نموده و بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای سایدهای دوو کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت خواهد ماند. درِ سوم همراه با سامانه سرمایش فلزی ، طراحی نوآورانه دَر سوم همراه با پنل استیل به کار رفته داخل دَر، باعث حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه می گردد و سبب حفظ تازگی هرچه بیشتر مواد غذایی در این یخچال فریزر می گردد. امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر با بهترین کیفیت خود در یخچال نگهداری نمایید. محفظه حرفه‌ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت ۴ درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم خواهد آورد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-d4s-0036mw-side-by-side-refrigerator/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو D4S-0036[/su_button]

 

 

بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی با فیلتر سه لایه ، این ســامانه فیلترینــگ بــه کار گرفتــه است .در ایــن محصـول از کمپانی دوو ، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آلاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ مـی نماید. سامانه سرمایش سریع یخچال ، این قابلیت به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می نماید . در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه یا منهای ۴ درجه یکسره به فعالیت خود ادامه داده .
 

 

ساید بای سایدهای دوو
 

ساید بای سایدهای دوو سری پرایم ۲

 

یکی از سری محصولات کمپانی دوو میباشد که با طراحی بی نظیر و ویژگی های منحصربفرد توانسته بازار جهانی را تحت شعاع خود قرار بدهد. این محصول هم اکنون در کشور عزیزمان ایران و توسط نماینده رسمی دوو قابل خرید است. در ادامه به بعضی از ویژگی های این محصول اشاره خواهیم نمود. طراحی زیبا و مدرن در ساید بای سایدهای دوو پرایم، شکوه و زیبایی خیره کننده‌ای را به آشپزخانه شما هدیه خواهد داد. طراحی بدون قاب با ایجاد سطوح کاملا مسطح، نمای بیرونی زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه نموده . کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف می نماید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-d2s-0034ss-side-by-side-refrigerator/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه وقابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی خواهد داشت. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل خواهد رساند، در نهایت مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی خواهند ماند. با وجود این همه قفسه و محفظه جادار در این مدل از ساید بای سایدهای دوو ، دیگر نگران مهمانی‌های پر جمعیت نخواهید بود. پرایم امکان نگهداری میوه و سبزی‌های بیشتری را نسبت به یخچال‌های معمولی برای شما فراهم خواهد آورد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/deawoo-refrigerator-freeze-0020ss/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D4LR-0020[/su_button]

 

 

آرامش و اطمینان همراه با کاهش هزینه‌های خانواده با مدیریت هوشمند انرژی نشــان +A یخچــال و فریزر دوو بــه معنــای % ۲۵ مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A میباشد و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده است. فضای بیشتر داخل فریزر با انتقال یخساز و آبسردکن بر روی دَر نمایشی زیبا از تازگی و طراوت با سیستم روشنایی LED داخل بار خانگی از دیگر ویژیگی‌های این سری ساید بای سایدهای دوو میباشد. نمایشگرLED با کنترل لمسی مدیریت این ساید بای ساید را مانند قابلیت مشاهده زمان تعویض فیلتر، فعالسازی سیستم سرمایش سریع یخچال و فریزر، توسط این نمایشگر به صورت لمسی امکان‌پذیر خواهد کرد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالافروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالاتجربه کنید.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/” background=”#ff0327″ size=”8″]خرید از فروشگاه لوازم خانگی توماکالا[/su_button]

 
 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توما کالا را چند برابر نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *