اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

💚قابلیت های ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

دوو ۰۰۳۴

معرفی ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴  یکی از شیک ترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی دوو میباشد که وارد بازار شده . مجمموعه جدید Fresh Land سری پرایم ۳ درب که بصورت Door to Fresh Land میباشد.

 

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک

Digital cooling ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

این سامانه در این مدل از ساید بای ساید دوو مجهز به سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص میدهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می نماید . این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل خواهد کرد. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می نماید .بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و شاداب خواهند ماند.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#21a810″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

درِ سوم همراه با سامانه سرمایش فلزی

۳rd Door
with Metal Cooling

 

طراحی نوآورانه دَر سوم همراه با پنل استیل به کار رفته شده داخل دَر، سبب حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه خواهد شد و موجب حفظ تازگی هرچه بیشتر مواد غذایی در این یخچال فریزر دوو ۰۰۳۴ خواهد شد.

 

امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر

 

گوشت، مرغ و ماهی را با بهترین کیفیت خود در یخچال دوو ۰۰۳۴ نگهداری نمایید.محفظه حرفه‌ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت ۴ درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم می کند.
 

 

بیشتر بخوانید :⚡ساید بای ساید دوو ۰۰۳۶ و تکنولوژی پیشرفته آن(۲۰۲۳)

 
 

بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی با فیلتر سه لایه

 

Air Fresh Filter
ســامانه فیلترینــگ بــه کار رفته شــده در ایــن محصـول از کمپانی دوو ، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آ لاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ خواهد کرد.

 

دوو ۰۰۳۴
 

کمپرسور اینورتر دیجیتال

 

Digital Inverter Compressor
کمپرسـور اینورتر در این مدل از یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف خواهد نمود.کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه و مجهز به کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی داراست. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل خواهد رساند ، در نهایت مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت خواهند ماند.

 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#21a810″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ یکی از اولین انتخاب های مشتریان در خرید یخچال فریزر میباشد . چرا که با داشتن امکانات هوشمند گوناگون  و کاربردی سبب می گردد تا به خوبی خواسته های مشتریان پوشش داده خواهند شد.
 
در این مقاله نیز ما قصد خواهیم داشت همین محصول را مورد بررسی قرار داده ایم . قابلیت های هوشمند آن را به شما معرفی خواهیم کرد تا بیشتر با آن آشنا گردید. چرا که آشنایی با محصول در داشتن خریدی دقیق و درست به شما کمک خواهد کرد.

قابلیت ها ی  ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو سفید رنگ دوو ۰۰۳۴ قابلیت های متعددی داراست . از جمله قابلیت هایی که در این یخچال به کار رفته شده ، می توان به قفل کودک اشاره نمود . قفل کودک امکانی میباشد که در بسیاری از لوازم خانگی مدنظر قرار خواهند گرفت . چرا که سبب افزایش ایمنی می گردد و تولیدکنندگان همیشه سعی می نماید این آپشن را در محصولات خود بگذارید.
 

از دیگر قابلیت هایی که این یخچال فریزر داراست این میباشد که در صورت باز ماندن درب یخچال به شما هشدار خواهد داد. چرا که سیستم هوشمندی در یخچال به کار رفته شده که وظیفه داره ، وضعیت باز یا بسته بودن درب یخچال را بررسی نموده و آن را به مصرف کننده اطلاع داده. هدف از به کار بردن این سیستم این میباشد که سرمای یخچال حفظ گردد و همچنین انرژی کمتری مصرف گردد .
 
 

بیشتر بخوانید :♥ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ و طراحی فوق العاده

 
 

مصرف انرژی

 

آنچه که امروزه مورد توجه تولیدکنندگان لوازم خانگی قرار می گیرد این میباشد که سعی می نمایند تا محصولاتی را تولید نمایند که مصرف برق کمتری داشته . چرا که هر چه میزان مصرف انرژی کمتر گردد، هزینه کمتری باید برای انرژی پرداخت خواهد شد . اگر میزان مصرف برق و انرژی وسیله برقی بالا برود ، موجب نارضایتی مشتری می گردد.
 

چرا که باید هزینه بیشتری برای انرژی مصرف شده پرداخت نمایند. یخچال فریزرهای دوو، مصرف انرژی پایین (A+) داراست. به همین علت از میزان مصرف انرژی خیالتان آسوده باشد که وسیله پرمصرفی خریداری ننماید .

 

تولید برفک ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو  طرح استیل دوو ۰۰۳۴ در برابر برفک مقاوم میباشد و نوع آن از نوفراست. از این رو دیگر نباید نگران تولید برفک در یخچال بشوید . از امکانات فوق العاده و جذاب این یخچال فریزر این میباشد که آبسرد کن به آب شهری متصل میگردد. همچنین می توان آبسرد کن را به منبع آب هم متصل نمود . آبسرد کن این یخچال فریزر به صورت اتوماتیک کار خواهد کرد .
 

کنار هم قرار دادن سیستم های هوشمند در این محصول سبب شده تا بسیاری از کارها حذف گردد . برای مثال دیگر احتیاجی به خرید قالب یخ نخواهید داشت. به این علت که یخچال دارای یخساز اتوماتیک میباشد و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید یخ استفاده نمایید . در کنار همه این ها وجود هوم بار یا بار خانگی بر جذابیت محصول افزوده خواهد شد.
 

هوم بار به این معنی میباشد که شما می توانید انواعی از نوشیدنی های مورد علاقه خود را ردیف نموده و با استفاده از پنل استیلی به آن ها دسترسی خواهید داشت. در نهایت سرمای درون یخچال دوو ۰۰۳۴ هدر نخواهد رفت و به سادگی کار شما بیشتر می افزاید. این پنل استیلی تنها برای نوشیدنی نخواهد بود . بلکه برای دسترسی به موادی که پراستفاده میباشند ، استفاده می گردد.

 
 

بیشتر بخوانید :🎁ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷ شیک ترین محصول دوو

 

 

سامانه های سرمایشی

 

یخچال فریزر ساید بای ساید به سیستم های سرمایشی هوشمند مجهز میباشد . یکی از سیستم های سرمایشی در یخچال و دیگری در فریزر میباشد . کاری که این سامانه هوشمند در یخچال انجام خواهد داد این میباشد که به صورت یکنواخت سرما را با حداکثر توان به همه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد رسید . در نهایت مواد طراوت خود را حفظ می نمایند .
 

از طرفی در فریزر با کار نمودن به صورت یکنواخت سبب می گردد تا ارزش مواد غذایی در هنگام انجماد از بین نخواهند رفت . در کنار همه این ها، برای گوشت یک محفظه جدا وجود خواهد داشت که به صورت کاملا حرفه ای و هوشمند گوشت ها را تا مدت بیشتری تازه نگه خواهد داشت . خوبی این سامانه های سرمایشی این میباشد که می توانند دمای یخچال را مدیریت نماید.
 

به این معنی که با دقت به دمایی که یخچال داراست ، میزان کارکرد کمپرسور را تعیین می نماید . در نهایت بهره وری یخچال دوو ۰۰۳۴ به بالاترین حد ممکن خود خواهد رسید. یکی دیگر از سامانه های هوشمند به کار رفته شده در این محصول، سامانه بوزدایی میباشد . با استفاده از سامانه بوهای نامطبوع یخچال از بین خواهد رفت و مواد دیگر بو نخواهند گرفت .

 

دوو ۰۰۳۴
 

در نهایت

 
 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴ یکی از محصولات برند معروف دوو میباشد که امکانات هوشمند کاربردی و متنوعی داراست . در این مقاله به بررسی این محصول پرداختیم و قابلیت های آن را معرفی نمودیم . برند دوو برندی معتبر در زمینه لوازم خانگی میباشد که در بازار مشتریان زیادی داره . به این علت  که هم قیمت های مقرون به صرفه داراست و هم اینکه کیفیت محصولاتش بالا میباشد.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/daewoo-side-by-side-fridge-freezer-model-d4s-0034/” background=”#21a810″ size=”8″]خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034[/su_button]

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالادارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را در توماکالاتجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالابا پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#e50b0d” size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *