اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

چرا❓ ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷ (۲۰۲۳)

دوو ۱۰۳۷

معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷

 

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو ۱۰۳۷ از گروه یخچال‌ و فریزرهای سایدبای‌ساید بسیار محبوب کمپانی «دوو» (Daewoo) میباشد . کمپانی دوو در این مدل دوو ۱۰۳۷ از سامانه کنترل سرمایش الکترونیک استفاده نموده است. این سامانه دارای  سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص می دهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می نماید .
 

این سامانه داده‌ها را تحلیل نموده و به کمپرسور منتقل می نماید . کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین کرده . همچنین در این مدل دوو ۱۰۳۷ پنل هوم بار(Home Bar) تعبیه شده که سبب حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه بار خانگی و محتویات آن شامل نوشیدنی‌ها، سس‌ها و موادغذایی پرمصرف ‌می گردد. از دیگر قابلیت های بارز این یخچال می‌توان به سامانه سرمایش سریع یخچال، سامانه سرمایش سریع فریزر، بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی با فیلتر سه لایه اشاره نمود.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1037mw-ss/” background=”#40730d” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 

 

دوو ۱۰۳۷

 

کمپرسور Digital Inverter

 

سیاست ساخت یخچال فریزر های ساید بای ساید پرایم دو درب بزرگ، مصرف بهینه انرژی میباشد . کمپرسور اینورتر دیجیتال به کار رفته شده در این یخچال، میزان مصرف انرژی را تا ۲۳ درصد کاهش خواهد داد. عملکرد این قطعه بر اساس نوسان دمای درون یخچال تنظیم می گردد و سبب به حفظ دمای محفظه یخچال فریزر می گردد. کاهش هزینه مصرف انرژی ارمغان این تکنولوژی در سری پرایم میباشد.

 
 

بیشتر بخوانید :⚡ساید بای ساید دوو ۰۰۳۶ و تکنولوژی پیشرفته آن(۲۰۲۳)

 
 

سامانه کنترل سرمایش دیجیتال

 
 

Digital coolingاین سامانه دارای  سنسور دمایی میباشد که دمای داخل محیط یخچال فریزر دوو ۱۰۳۷ را اندازه گیری نموده و داده ها را به پردازشگر الکترونیکی مرکزی ارسال می نماید تا این پردازشگر عملکرد کمپرسور را در بهینه ترین حالت قرار داده و سرمایش یکنواختی را در یخچال ایجاد نماید . در نهایت مواد غذایی برای مدت بیشتری سالم خواهند ماند.

 
 

دوو ۱۰۳۷
 
 

سامانه بار خانگی

 

 

همراه با سامانه سرمایش فلزی
Home Bar with Metal Cooling
 

پنل استیل بار خانگی سبب حفظ سرما و گردش آن درون محفظه می گردد. علاوه بر این در مصرف انرژی و هزینه خانوار صرفه جویی می گردد زیرا این پنل مانع از بین رفتن انرژی می گردد.

 

سامانه بسته شدن خودکار درب ها

 

این محصول دوو ۱۰۳۷ دارای  آرام بند هایی برای بسته شدن درب یخچال میباشد و در صورتی که درب یخچال فریزر بسته نگردد ، با آلارم هشدار خواهد داد.

 

فیلتر تصفیه هوا Fresh Max Plus

 
 

فیلتر هوا سه لایه Fresh Max Plus استفاده شده در این محصول دوو ۱۰۳۷ ، با حذف باکتری ها و بوهای نامطبوع، طعم و عطر طبیعی مواد غذایی را حفظ می نماید.
 

 

سامانه انجماد فریزر

 

این سامانه با تسریع فرایند انجماد و پایین آوردن دمای فریزر دوو ۱۰۳۷ در کمترین زمان، سبب حفظ ارزش و شکل ظاهری مواد غذایی می گردد.

 

سامانه سرمایش یخچال

 

این توانایی به سبب حفظ تازگی مواد غذایی، یخچال را تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می نماید . در این حالت کمپرسور به مدت ۱۵۰ دقیقه تا دمای ۴- درجه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

نمایشگر لمسی LED

 

شما می توانید عملکرد دستگاه را با نمایشگر لمسی در دوو ۱۰۳۷ کنترل نموده و مواردی مثل زمان تعویض فیلتر را مشاهده نمایید.

 

دوو ۱۰۳۷

 

طبقات شیشه‌ای بدون قاب

 

طبقات یخچال فریزر پرایم دو درب بزرگ دوو ۱۰۳۷ ، ضد شوک حرارتی میباشد و در حین زیبایی، پاکسازی آن آسان تر باشد.

 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1037mw-ss/” background=”#40730d” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 
 

 

روشنایی با لامپ LED

 

لامپ های LED به کار رفته شده  در یخچال و فریزر دوو ۱۰۳۷ به علت نور آبی رنگی که داراست ، گرمای کمتری تولید نموده و سبب حفظ تازگی مواد غذایی می گردند.

 

فضای بیشتر ذخیره سازی

 

با داشتن محفظه های نگهداری جادار، یخچال پرایم دو درب بزرگ دوو ۱۰۳۷ امکان نگهداری مواد غذایی بیشتری را نسبت به سایر یخچال ها فراهم می نماید.

 

 

بیشتر بخوانید :💚قابلیت های ساید بای ساید دوو ۰۰۳۴

 
 

مشخصات فنی دوو ۱۰۳۷

 

 

☑دارای رنگ بدنه

 

 

✅دارای  سفید متالیک، طرح استیل

 

☑دارای  قفل صفحه نمایش

 

✅دارای نوع صفحه نمایشی LED

 

☑دارای نوار درزگیر

 

✅دارای آنتی باکتریال با قابلیت تعویض

 

☑دارای سامانه خودکار بسته شدن درب‌ها

 

✅دارای نوع دستگیره درب مخفی 

☑دارای یخ‌ساز

 

✅دارای نوع یخ‌ساز اتوماتیک

 

☑دارای غیر فعال کردن یخ‌ساز

 

✅دارای آبسرد کن

 

☑دارای نوع آبسردکن اتوماتیک

 

✅دارای فیلتر تصفیه آب

 

☑دارای قابلیت اتصال به آب شهر

 

✅دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال

 

☑دارای حالت ذخیره انرژی هوشمند (ECO)

 

✅دارای فناوری کاهش مصرف انرژی

 

☑دارای سامانه کنترل سرمایش الکترونیک  Digital Cooling

 

✅دارای سامانه گردش هوای چندگانه

 

☑دارای زنگ هشدار باز بودن درب

 

✅دارای سامانه مدیریت مصرف هنگام سفر

 

☑دارای حالت خواب

 

✅دارای سیستم کاهش صدا در شب

 

☑دارای سیستم کنترل هوشمند

 

✅دارای ویژگی بدون برفک

 

☑دارای سامانه روشنایی یخچال LED

 

✅دارای سامانه سرمایش سریع در یخچال

 

☑دارای سامانه سرمایش سریع در فریزر

 

✅دارای فیلتر تصفیه هوای داخلی

 

☑دارای فیلتر هوای سه گانه Fresh Max Plus

 

✅دارای ۵ طبقات یخچال

 

☑دارای ۶ پاکت درب یخچال

 

✅دارای ۲ کشو یخچال

 

☑دارای طبقات شیشه‌ای

 

✅دارای طبقات شیشه‌ای بدون قاب

 

☑دارای محفظه خنک کننده ویژه

 

✅دارای محفظه میوه و سبزیجات

 

☑دارای سامانه حفظ تازگی میوه و سبزیجات

 
>

✅Blue Fresh LED

☑دارای سامانه بار خانگی

 

✅دارای سامانه سرمایش فلزی

 

☑دارای سامانه سرمای فلزی Metal Cooling

 

بیشتر بخوانید :♥ساید بای ساید دوو ۱۰۳۳ و طراحی فوق العاده

 

[su_box title=”نگاه کلی” box_color=”#faf451″ radius=”8″]دارای سامانه کنترل سرمایش الکترونیک دارای فیلتر هوای سه گانه  دارای محفظه نگهداری حرفه ای گوشت تازه دارای بار خانگی همراه با فناوری سرمایش فلزی  دارای سامانه خودکار بسته شدن درب ها دارای یخساز و آبسردکن اتوماتیک قدرتمند مجهز به فیلتر دارای کمپرسور هوشمند اینورتر دیجیتال دارای سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی[/su_box]
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/side-by-side-daewoo-model-d2s-1037mw-ss/” background=”#40730d” size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW/SS[/su_button]

 
 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالا دارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است.
 

هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالا در دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را درتوماکالا تجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالا با پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.

 
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#ec0918″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *