اتاق خبر توماکالا, برند ها, دوو, راهنمای خرید

🎋مشخصات یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳

دوو مدل ۳۱۳۳

معرفی یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳

 

یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳  یک یخچال ساید بای ساید بسیار خوش ساخت و با کیفیت است که توسط برند معتبر دوو تولید شده میباشد . این برند همواره در تلاش می باشد که محصولات برقی خانگی با کیفیتی را تولید بنماید. و در این امر تا میزان بسیار بالایی نیز موفق شده است.
 

این یخچال به صورت ساید بای ساید طراحی شده میباشد و همان طور که می دانید یخچال های ساید بای ساید جزو پر کاربرد ترین نوع یخچال ها به شمار خواهند آمد. زیرا مجهز به فضای بسیار زیادی میباشند و می توانند حجم بالایی از مواد غذایی را در خود جای بدهند.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#59c026″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 
 

و به همین منظور محصولاتی کاربردی به شمار خواهند آمد.
این یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ در دو رنگ گوناگون سفید و استیل تولید شده میباشد.
 

هر یک از این رنگ ها جلوه و زیبایی خاص خودشان را داراست و با دکوراسیون های متناسب با طیف رنگی خود نیز سازگار میباشند . شما نیز می توانید بر اساس رنگ دکوراسیون موجود در آشپزخانه ی خود، بهترین رنگ را از میان این دو مورد انتخاب نمایید .
 

کمپرسور این محصول که پر اهمیت ترین عضو به حساب خواهد آمد و عملکرد درست یخچال به آن وابسته میباشد ، از نوع اینورتر دیجیتال میباشد که قدرت بالایی داراست و به عملکرد بهتر یخچال کمک شایانی خواهد کرد.

 

مشخصات یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳

 

  • میزان مصرف انرژی : این یخچال میزان مصرف انرژی پایینی داراست و به همین منظور جزو محصولات بهینه به حساب خواهد آمد و نمودار مصرف انرژی آن نیز به صورت +A است . این موضوع موجب می‌ گردد که استفاده ی طولانی مدت و روشن بودن ۲۴ ساعته این یخچال سبب مصرف بیش از اندازه برق نخواهد شد .
  • گنجایش کل به فوت : گنجایش کل این محصول به فوت برابر با ۳۲ فوت است . که میزان بسیار بالا و قابل توجهی میباشد و برای نگهداری مواد غذایی در حجم بالا مناسب خواهد بود.

 
 

بیشتر بخوانید :🎇قابلیت های ساید بای ساید دوو مدل ۲۹۱۵

 
 

طبقات یخچال

 

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ مجهز به پنج طبقه‌ میباشد و شما قادرید مواد غذایی خود را به سادگی تفکیک نمایید . ۵ طبقه در درب یخچال درنظر گرفته شده میباشد  تا موادغذایی سبک مانند سس‌ها، شیشه آب و موادی از این قبیل را در آن قرار بگیرند.
 

دقت داشته باشید درب را سنگین نکرده. ۲ کشو برای قرار گرفتن میوه‌ها و تفکیک آن‌ها تعبیه شده میباشد . همچنین کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف می نمایند.

 

دوو مدل ۳۱۳۳
 

 

کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه و ویژگی کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی داراست .
فعالیـت ایـن کمپرسـور در این مدل از یخچال فریزرساید بای ساید دوونوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل خواهد رساند ، در نهایت مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی خواهد ماند.
 

 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#59c026″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 
 

سامانه سرمایش سریع یخچال، این ویژگی به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا خواهد رساند به دمای مورد نظر هدایت می نماید . در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه یا منهای ۴ درجه یکسره به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling این سامانه در این مدل از ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ دارای  سنسورهای کنترل دمایی میباشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص میدهد و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل خواهد کرد.

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ یکی از شیک ترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی دوو  است . که توسط آن کمپانی وارد بازار شده میباشد . این محصول که از سری پرایم است، از طراحی بی نظیری برخوردار است و زیبایی متفاوتی را به آشپزخانه شما می دهد.
 

این محصول از سری محصولات ساید بای ساید کمپانی دوو و گروه توماکالا است که در راستای مصرف بهینه انرژی مجهز به برچسب انرژی  +A است. یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ با سایز ۳۲ فوت دارای ظرفیت مقبول برای استفاده خانواده های با جمعیت بیشتر است .
 

در راستای ارتقا عمر کمپرسور، این محصول  دارای سنسور است  که دمای بیرون و داخل یخچال را به کمپرسور انتقال می دهد تا کمپرسور با دقت به دمای داخل و بیرون یخچال، با عملکرد بهینه، میزان سرمایش مورد نیاز را تامین نماید .
 

با استفاده از سامانه هوشمند الکترونیک کنترل دما در این محصول میوه و سبزیجات و مواد پروتئینی برای مدت طولانی‌تر تازه , سالم و پرطراوت خواهد ماند.

برخی از بارزترین ویژگی‌ها و ‌قابلیتهای این مدل از یخچال به شرح ذیل است.
 
 

 

بیشتر بخوانید :😁خرید ساید بای ساید پرطرفدار دوو ۱۰۳۳

 
 

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ مجهز به سنسور کنترل دما است که  با استفاده از این تکنولوژی می تواند دمای  داخل و بیرون یخچال تشخیص بدهد و به سامانه کنترل دیجیتال انتقال بدهد.
این سامانه بر اساس مکانیزم هایی که در آن تعبیه شده میباشد ، داده های ارسال شده را تحلیل نموده و آن را به کمپرسور یخچال انتقال خواهد داد و کمپرسور با عملکرد بهینه سرمایش مورد احتیاج  یخچال را تامین خواهد کرد.
 

با بهره‌گیری از  سامانه هوشمند الکترونیک و کنترل دما در این محصول میوه و سبزیجات و مواد پروتئینی برای مدت طولانی‌تری تازه , سالم و باطراوت خواهند ماند.
 

یخساز و آبسردکن

 

یکی از قابلیت های مهم و کاربردی در یخچال‌های امروزی داشتن آبسردکن و یخساز قدرتمند میباشد که بسیار مورد تاکید و درخواست مشتریان بوده است .
 

ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ مجهز به آبسردکن و یخساز اتوماتیک با ویزگی اتصال به آب شهری را داراست که در هر لحظه امکان دسترسی به آب نوشیدنی خنک را در فراهم می نماید.
 

امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر

 

از دیگر قابلیت های ساید بای ساید دوو سری پرایم دو وی ای  دوو مدل ۳۱۳۳ محفظه‌ای برای حفظ و نگهداری موادغذایی است . که در این فضا با دمای ثابت ۴ درجه ارزش غذایی حفظ می شود. با استفاده از ویژگی داده شده می توان مواد غذایی را برای مدت کوتاه نگهداری کرد بی آنکه مواد غذایی خراب و یا فاسد گردند.

 

دوو مدل ۳۱۳۳

 

درِ هوم بار همراه با سامانه سرمایش فلزی

 

ساید بای ساید دوو سری پرایم دو وی ای  دوو مدل ۳۱۳۳ مجهز به هوم بار می باشد. این هوم بار در ساید بای ساید دوو برای دسترسی سریع و و نگهداری نوشیدنی‌ها و … خواهد بود. از طریق هوم بار بدون باز کردن درب یخچال و جلوگیری از اتلاف انرژی می توان به مواد نوشیدنی دسترسی پیدا کرد. .
 

سامانه زنگ هشدار باز بودن دَر و بسته شدن خودکار در

 

از دیگر قابلیت های پیشرفته ی ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ می توان به زنگ هشدار باز ماندن  در و بسته شدن خودکار آن اشاره نمود . این ویژگی  هنگام باز بودن در یخچال به طور خودکار اقدام به بستن آن خواهد کرد و از بین رفتن انرژی تا حد زیادی جلوگیری می نماید.
 

 

بیشتر بخوانید :💎ساید بای ساید دوو ۳۳۴۰ مدرن و لاکچری

 

 

طراحی با شکوه و چشم نواز با سطوح کاملا مسطح

 

از پر اهمیت ترین قابلیت های این مدل از یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ می توان به طراحی شیک و منحصر به فرد آن اشاره کرد.
 

که در صورت خرید و نصب ان در آشپزخانه زیبایی منحصر به فردی را به آشپزخانه‌ها  هدیه خواهد داد. این ساید بای ساید دوو مدل ۳۱۳۳ با طراحی بدون قاب و سطوح کاملا مسطح نمای بیرونی زیبا  را به شما ارائه خواهد داد.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product/d2s-3133-%d8%a7-deawoo-prime-2-doors-junior/” background=”#59c026″ size=”8″]خرید ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133W/SS[/su_button]

 

 

توماکالا

 

کلیه کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توماکالادارای ضمانت اصل بودن و گارانتی معتبر است . فروشگاه اینترنتی توماکالا فروشگاه در بورس لوازم خانگی و نمایندگی برندهای معتبر این حوزه، پذیرای علاقه مندان به بازدید از فروشگاه های حقیقی است. هر آنچه در بازار لوازم خانگی جستجو می نمایید در فروشگاه اینترنتی توماکالادر دسترس می باشد. خرید اینترنتی آسان لوازم خانگی را در توماکالاتجربه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی توماکالابا پشتیبانی مشاوران و کارشناسان مرکز پاسخگویی، مشتریان گرامی را در تمامی مراحل خرید همراهی می نماید. ارسال سریع سفارش ها به تمام نقاط کشور، ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران در کمتر از ۴۵ دقیقه و امکان پرداخت هزینه سفارش ها در محل، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی از توماکالا را چند برابر نموده است.
 
 

[su_button url=”https://tomakala.com/product_brand/daewoo/” background=”#e71c18″ size=”8″]فروشگاه تخصصی توماکالا و خرید لوازم خانگی[/su_button]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *